26. 11. 2021 18:46 , článok bol aktualizovaný 26. 11. 2021 19:02 | SENICA/tvnoviny.sk, TASR

Zápas medzi Senicou a Žilinou pre husté sneženie predčasne ukončili už po polčase

Počas polčasovej prestávky ihrisko úplne zasnežilo.

Rozhodca Michal Smolák sa vzhľadom na stav ihriska rozhodol zápas predčasne ukončiť. Foto: TV Markíza

Piatkové stretnutie 16. kola futbalovej Fortuna ligy medzi FK Senica a MŠK Žilina nedohrali pre nespôsobilý terén. Hlavný rozhodca duel predčasne ukončil už po prvom polčase za stavu 1:1.

Zápas v Senici ovplyvnilo od úvodu husté sneženie, hralo sa v náročných podmienkach. Domáci viedli od 16. minúty zásluhou Egy Maulanu Vikriho, "šošoni" vyrovnali v 33. minúte, keď loptu tečoval do vlastnej siete Gabriel Halabrín. Počas polčasovej prestávky ihrisko úplne zasnežilo a hráči po nej už ani nevyšli na hraciu plochu. Rozhodca sa vzhľadom na stav ihriska rozhodol zápas predčasne ukončiť.