29. 10. 2016 12:00 | BRATISLAVA/TASR

Dajto odvysiela zápas Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava - ŽP Šport Podbrezová

Priamy prenos sa začína v nedeľu (30.10.) o 15.15 hod.

ŠK Slovan Bratislava - ŽP Šport Podbrezová
ŠK Slovan Bratislava - ŽP Šport Podbrezová Foto: TV Dajto

V šlágri 14. kola futbalovej Fortuna ligy 2016/2017 sa stretne v nedeľu na Pasienkoch tretí Slovan Bratislava s druhou ŽP Šport Podbrezová. V nedeľu hrá aj líder zo Žiliny, ktorý sa predstaví na trávniku desiateho nováčika z Prešova.

Dajto odvysiela zápas ŠK Slovan Bratislava - ŽP Šport Podbrezová

Podbrezová je v dobrej situácii. Na Pasienkoch jej skončí 4-zápasová séria duelov na ihriskách súperov. Po prehre v Žiline 0:1 prišli dve víťazstvá 2:0 v Trnave a v Myjave. Tréner Marek Fabuľa si musí poradiť so stratou kapitána a lídra obrany Jaroslava Kostelného, ktorý nemôže nastúpiť pre trest za päť žltých kariet. Okrem neho má ale k dispozícií kompletný hráčsky káder. "Belasí" ťahajú sériu troch výhier, naposledy tím kouča Ivana Vukomanoviča vyhral 5:1 v Zlatých Moravciach. Zápas v nedeľnom priamom televíznom prenose prinesie TV Dajto o 15.15 hod.

 

V sobotu piata Trnava hostí tabuľkového suseda, šiesty Ružomberok. "Ruža" od septembrovej výhry 6:1 nad ViOn-om získala len bod za domácu remízu s DAC (2:2) a má na konte tri prehry. Trénerovi Norbertovi Hrnčárovi zrejme bude chýbať zranený kapitán Marek Sapara, ktorý utrpel v súboji so Žilinou (0:2) zranenie stehenného svalu.

Vedenie "andelov" cez týždeň vydalo vyjadrenie k údajným finančným problémom, exekúcii, meškajúcim výplatám, smerovaniu klubu, ale i k stavu hráčskeho kádra, hre a výsledkom. Tím trénera Miroslava Karhana si tak môže nakloniť fanúšikov dobrou hrou, resp. výsledkom.

V ďalších sobotňajších zápasoch ešte majstrovský Trenčín hostí posledný ViOn Zlaté Moravce - Vráble, štvrtá Myjava predposlednú Dunajskú Stredu a siedme Michalovce deviatu Senicu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal