22. 02. 2017 11:29 | SUTTON/kc

Striptíz v priamom prenose: Bizarná scéna zo šatne Suttonu baví internet

Nahý hráč si neuvedomil, že ho sleduje 3000 ľudí.

Bizarná momentka zo šatne Suttonu.
Bizarná momentka zo šatne Suttonu. Foto: reprofoto/ Twitter/ Fake Liam Wilson

Pohárový sen anglického futbalového trpaslíka Sutton United sa síce skončil, keď tím z piatej ligy nestačil na Arsenal Londýn, no aj tri dni po záverečnom hvizde sa v súvislosti s týmto zápasom objavujú stále nové zaujímavé informácie.

Hlavnou hviezdou večera bol jednoznačne náhradný brankár Suttonu Wayne Shaw. Štyridsaťpäťročný brankár na seba upozornil, keď sa v 82. minúte zahryzol na lavičke do mäsového sendviča. Stávkové kancelárie ponúkli pred zápasom kurz 8:1 na to, že "Roly Poly-Goalie" (v preklade guľatý brankár -pozn.) počas zápasu niečo zje. Shaw to ale po vlne kritiky oľutoval a ponúkol v utorok svoj dobrovoľný odchod z klubu, ktorý vedenie akceptovalo.

Nebol to jediný kuriózny moment, ktorý sa spája s týmto zápasom. Diskutovanou témou na sociálnych sieťach bolo aj to, čo sa dialo v šatni. Hráči Arsenalu urobili pekné gesto, keď po zápase navštívili šatňu súpera. Celé to snímala kamera, pričom na sociálnej sieti Sutton United mohli tieto zábery sledovať naživo aj fanúšikovia.

O tom zrejme nevedel jeden hráč domácich, ktorý na lavičke sedel úplne nahý a "nedokázal skryť vzrušenie". V tom momente ho sledovalo takmer 3-tisíc divákov. Bizarnosť tejto scény ešte umocňuje fakt, že len dva metre od neho, si vychutnáva pivo legenda Arsenalu - Ray Parlour. Necenzúrovanú snímku si môžete pozrieť tu.

Bizarná momentka zo šatne Suttonu.
Bizarná momentka zo šatne Suttonu. Foto: reprofoto/ Twitter/ Fake Liam Wilson
 
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal