31. 07. 2017 13:56 , článok bol aktualizovaný 31. 07. 2017 19:21 | MANCHESTER/kc

VIDEO: Mourinho a jeho ostrý jazyk. Takto zrušil provokatéra Conteho

Conte označil vlaňajší prepadák Chelsea ako "Mourinhovská sezóna".

Antonio Conte a José Mourinho.
Antonio Conte a José Mourinho. Foto: Profimedia.sk

Rivalita medzi José Mourinhom a Antonio Contem sa dostala na novú úroveň. Talian, ktorý vystriedal Portugalca na horúcej lavičke Chelsea, nedávno povedal, že po majstrovskej sezóne by sa rád vyvaroval útlmu, ktorý tím zažil počas Mourinhovho posledného roku v klube.

Neúspech Chelsea, ktorá vlani skončila v Premier League až na 10. mieste Conte označil ako „Mourinhovská sezóna." Reakcia súčasného trénera Manchestru United na seba nenechala dlho čakať. The Special one vytiahol ťažký kaliber.

Zdroj: Twitter/ FootyYapper

„Mohol by som odpovedať mnohými spôsobmi, ale kvôli Contemu nemienim prísť o vlasy," reagoval Mourinho.

Kouč Man United použil frázu „lose my hair" čo v preklade znamená, že sa kvôli Contemu nezblázni, no zjavne išlo aj o narážku na fakt, že Talian pred pár rokmi absolvoval transplantácu vlasov.

Zdroj: Twitter/ Olumide_Babz

Mourinho priviedol na Old Trafford svojho obľúbenca

Napriek tejto slovnej prestrelke na diaľku to medzi dvomi rivalmi nie je až také horúce, ako by sa zdalo. Za všetko hovorí prestup dlhoročnej opory Chelsea Nemanju Matiča práve na Old Trafford.

O 28-ročného hráča mal tréner "červených diablov" Jose Mourinho eminentný záujem. Prestupová čiastka sa vyšplhala na 40 miliónov eur. Srbský stredopoliar pôsobil v rokoch 2007 až 2009 na Slovensku v klube MFK Košice.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal