07. 01. 2019 12:31 | DUBAJ/kc

Ribéry vs svet: Francúz si objednal pozlátený stejk a vulgárne vynadal kritikom

Kritikov označil za produkt deravého kondómu a odniesli si to aj ich matky a staré mamy.

Franck Ribéry s pozláteným stejkom.
Franck Ribéry s pozláteným stejkom. Foto: Profimedia.sk

Francúzska hviezda Bayernu Franck Ribéry si poriadne zavaril. Za všetko môže video z reštaurácie, ktoré sa objavilo na jeho instagrame. Francúz si počas prípravného kempu Bayernu v katarskej Dauhe odskočil do Dubaja, kde navštívil luxusnú reštauráciu slávneho šéfkuchára Salt Bae. Futbalista si objednal miestnu špecialitu - stejk pozlátený 24-karátovým zlatom v hodnote 1200 eur.

Servírovanie tohto pokrmu si nakrútil na kameru a následne zverejnil na sociálnej sieti. Príspevok okamžite vyvolal búrku nevôle. Ľudia, ktorí sledujú Ribéryho instagram mu vyčítali, že je snob a radšej mal peniaze venovať na charitu. Futbalistu sa kritika očividne dotkla. Krátko na to prišla jeho nevyberavá vulgárna reakcia.

Kritikov označil za produkt deravého kondómu a odniesli si to aj ich matky a staré mamy. Ribéryho ostrá reakcia neušla pozornosti jeho klubu. Športový riaditeľ Hasan Salihamidžič uviedol, že slová ktoré Ribéry použil, nepatria do slovníka hráča Bayernu Mníchov. Naznačil, že ho čaká mastná pokuta.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal