25. 04. 2019 11:01 | LONDÝN/kc

Jedenástka roka v Premier League: Jedna z najväčších hviezd v nej prekvapivo chýba

Tak, ako aj vlani, v ňom má so šiestimi hráčmi najpočetnejšie zastúpenie obhajca Manchester City.

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock/charnsitr

Oficiálne zverejnenie najlepšej jedenástky roka v Premier League je na programe v priebehu štvrtka, no v anglických médiách sa už objavil kompletný zoznam. Tentoraz ide o záležitosť dvoch tímov. 

Tak, ako aj vlani, v ňom má so šiestimi hráčmi najpočetnejšie zastúpenie obhajca Manchester City.  Po ňom nasleduje so štyrmi hráčmi Liverpool a posledná miestenka pripadla Paulovi Pogbovi z Manchestru United.

Rozhodlo o tom hlasovanie Asociácie profesionálnych futbalistov (PFA).  Zrejme najväčším prekvapením je, že sa do jedenástky roka nedostal Eden Hazard, ktorý je považovaný za jedného z kandidátov na zisk trofeje pre najlepšieho hráča sezóny Premier League.

Najlepšia jedenástka roka podľa PFA:

Ederson (Manchester City), Trent Alexander-Arnold (Liverpool), Virgil van Dijk (Liverpool), Aymeric Laporte (Manchester City), Andy Robertson (Liverpool), Paul Pogba (Manchester United), Fernandinho (Manchester City), Bernardo Silva (Manchester City), Sadio Mane (Liverpool), Raheem Sterling (Manchester City), Sergio Aguero (Manchester City).Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal