23. 05. 2019 10:38 , článok bol aktualizovaný 23. 05. 2019 11:08 | PORTO/kc

Casillasa zasiahla ďalšia krutá rana osudu. Jeho krásnej manželke diagnostikovali rakovinu

Ikona španielskeho futbalu ukončila svoju bohatú kariéru iba pred pár dňami pre prekonaný infarkt.

Na snímke španielsky futbalový brankár Iker Casillas v sprievode svojej manželky Sary Carbonerovej odchádza z nemocnice v Porte.
Na snímke španielsky futbalový brankár Iker Casillas v sprievode svojej manželky Sary Carbonerovej odchádza z nemocnice v Porte. Foto: TASR/AP/Luis Vieira

Legendárny španielsky brankár Iker Casillas (38) prežíva najťažšie obdobie života. Iba tri týždne po tom, ako prekonal infarkt, diagnostikovali jeho manželke rakovinu vaječníkov. Sara Carbonerová (35), ktorá má s Casillasom dvoch synov, hneď ako lekári objavili zhubný nádor, podstúpila operáciu. Píše o tom portál BBC.

„Všetko prebehlo veľmi dobre, Našťastie sme to zachytili skoro, ale stále ma čaká boj počas niekoľkomesačnej liečby. Som pokojná a verím, že všetko dobre dopadne. Tá cesta bude ťažká, ale so šťastným koncom. Mám podporu rodiny, priateľov aj skvelého lekárskeho tímu," oznámil Carbonerová verejnosti.

Španielska televízna redaktorka Sara Carbonerová na archívnej snímke z roku 2012.
Španielska televízna redaktorka Sara Carbonerová na archívnej snímke z roku 2012. Foto: TASR/AP/Matthias Schrader
 

Zároveň požiadala médiá, aby aj v týchto ťažkých chvíľach pristupovali k nej a jej rodine s rešpektom.

Sara Carbonerová sa v Španielsku preslávila ako športová novinárka a moderátorka. V roku 2009 ju vyhlásili za najzvodnejšiu reportérku sveta. O rok neskôr obleteli svetové médiá zábery z MS v Južnej Afrike, na ktorých ju počas rozhovoru nečakane vybozkával Casillas, s ktorým už rok tvorili pár.

Ikona španielskeho futbalu ukončila svoju bohatú kariéru iba pred pár dňami pre prekonaný infarkt. Špekuluje sa, že by mohol získať miesto v klubovom manažmente FC Porto, v ktorom pôsobil od roku 2015 po odchode z Realu Madrid.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal