13. 06. 2019 13:07 | MADRID/rd

Ronaldo otvoril v Madride prvý hotel. Z týchto súm sa smrteľníkovi zatočí hlava

V architektúre stavby sa údajne snažili zachovať madridské tradície.

Chodba v Ronaldovom hoteli v Madride.
Chodba v Ronaldovom hoteli v Madride. Foto: Profimedia.sk


S blížiacim sa koncom hráčskej kariéry myslí futbalová legenda Cristiano Ronaldo aj na biznis. Aktuálne hráč talianskeho Juventusu Turín otvoril v španielskom Madride prvý svoj hotel. Udialo sa tak aj v spoločnosti jeho partnerky Georginy Rodríguezovej. Píše elespanol.com.

Ten sa nachádza v tesnej blízkosti k vychýrenému námestiu Plaza Mayor. Fenomenálny ofenzívny hráč má v pláne otvoriť v tejto metropole aj druhý hotel, malo by sa tak stať v decembri 2020. O tejto lokalite sa hovorí ako o vlajkovej lodi hotelierstva v Madride.

Predsieň v Ronaldovom hoteli v Madride.
Predsieň v Ronaldovom hoteli v Madride. Foto: Profimedia.sk
 

V hoteli sa nachádza 89 izieb, z nich 34 s výhľadom na Plaza Mayor. V architektúre stavby sa Ronaldo údajne snažil zachovať madridské tradície.

V každej izbe nájdete prvky moderného a mestského štýlu, rovnako tak dekoratívne prvky maliarov ako Francisco Goya či Diego Rodríguez Velázquez a napríklad aj detaily z islamského umenia.

Ak by ste si chceli vyskúšať tento hotel na vlastnej koži, pripravte si zopár stoviek. V rámci piatich typov izieb, ktoré sa pohybujú na úrovni od 280 eur cez 320 a 760 eur až po tisícku. Toľko stojí štvrtá najluxusnejšia izba. Koľko by ste zaplatili za VIP izbu, známe zatiaľ nie je.

Jedáleň v Ronaldovom hoteli v Madride.
Jedáleň v Ronaldovom hoteli v Madride. Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal