18. 07. 2019 11:40 , článok bol aktualizovaný 18. 07. 2019 13:12 | BRATISLAVA/rd

Brankár Greif skritizoval hanebné vypadnutie Slovana, túto jeho reakciu klub zmazal

Belasí vypadli s neznámym čiernohorským tímom v 1. predkole Ligy majstrov.

Dominik Greif.
Dominik Greif. Foto: Reprofoto: tvnoviny.sk

Frustráciu zo šokujúceho vypadnutia Slovana Bratislava proti čiernohorskému Nikšiču v 1. predkole Ligy majstrov azda najlepšie dokumentoval brankár Dominik Greif, jediný Slovák v základnej zostave trénera Martina Ševelu.

Jeho vyjadrenia uverejnil klub na svojom facebookovom profile, o chvíľu na to už video nebolo dostupné. Prepis slov mladého brankára však uverejnilo SME.

„Nedá sa to obhájiť. Opäť sme na posmech celému Slovensku. Celý rok sa nám budú smiať. A zaslúžene. Nechcem vybuchnúť, lebo by som povedal niečo, čo by ma mrzelo. Ak by som povedal, čo si myslím, tak by bolo veľmi zle," netajil rozhorčenie Greif.

Odchovanec klubu však púšťal uzdu emóciám aj ďalej: „Dvakrát to isté. Môžete na nich hučať, aby sa to už nestalo. Nerozumiem tomu. S takýmito výkonmi si nezaslúžime ísť ďalej. Čo by sme tam vôbec robili?"

Greif neskôr poskytoval rozhovor pre RTVS, v ktorom už v trochu miernejšom tóne skonštatoval „Už som mal svoj výlev v šatni, tu už hrešiť nebudem. Toto je aj na primitívov veľa. Aj keď sa ide do Európskej ligy, ďalšiu motiváciu hľadať je nepredstaviteľné. Rok sme hrali domácu súťaž, aby sme hrali Ligu majstrov a sami si to takto dáme preč,“ povedal.

Jednotka Slovana narážala na oba duely. V tom prvom na Tehelnom poli vyrovnal Nikšič na 1:1 v 95. minúte, v stredajšej odvete na Balkáne z toho bolo vyrovnanie opäť v nadstavenom čase, až napokon vypadnutie po strelách zo značky pokutového kopu 2:3.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal