17. 09. 2019 11:59 , článok bol aktualizovaný 17. 09. 2019 14:46 | BRATISLAVA/TASR

Polícia zadržala muža, ktorý vnikol na ihrisko na zápase Slovan - Trnava. Mitreu vraj nekopol

Obvinený pri pokuse o kopnutie hráča spadol na zem.

Na snímke druhý vpravo jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov oboch mužstiev.
Na snímke druhý vpravo jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov oboch mužstiev. Foto: TASR

Polícia po nedeľnom fortunaligovom zápase medzi domácim Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava (2:0) zadržala 44-ročného Stefana z Rakúska, ktorý mal spolu so skupinou fanúšikov vniknúť na ihrisko a naznačiť kopnutie hráča. Polícia ho obvinila z výtržníctva, za ktoré mu hrozí trojročný pobyt za mrežami. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Policajti muža zadržali po odchode zo štadióna na základe informácií od usporiadateľskej služby a operatívnych informácií zo štadióna. Spresnili tiež, že ku kopnutiu hráča obvineným nedošlo, pretože spadol na zem. Ďalšie okolnosti prípadu policajti vyšetrujú. Pátrajú aj po mužovi, ktorý mal futbalistu kopnúť.

Polícia tiež dementovala informácie, že by usporiadatelia na zápase zadržali dve osoby podozrivé z napadnutia jedného z hráčov a následne ich odovzdali polícii. Polícia tvrdí, že jej usporiadatelia žiadnych mužov neodovzdali.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal