18. 09. 2019 10:25 | BRATISLAVA/TASR

VIDEO: Polícii sa podarilo zadržať chuligána, ktorý v derby na Slovane kopol hráča Trnavy

Muža umiestnili do cely policajného zaistenia za účelom vykonania ďalších procesných úkonov.

Jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov počas dohrávky 8. kola na Slovane.
Jeden z fanúšikov Slovana vbehol na ihrisko a pridal sa k roztržke hráčov počas dohrávky 8. kola na Slovane. Foto: TASR

Policajtom sa podarilo vypátrať a obviniť muža, ktorý počas nedeľňajšieho (15. 9.) futbalového duelu Slovan Bratislava - Spartak Trnava so skupinou ďalších ľudí vbehol na ihrisko a kopol hráča hosťujúceho tímu.

"Policajtom nepomohli kamerové záznamy z futbalového štadióna, ktoré sú súčasťou jeho zabezpečenia, ale kvalitné zábery z priebehu incidentu, ktoré poskytli médiá," uviedla polícia na sociálnej sieti.

TIP: Požiar a zahádzané ihrisko: Fanúšikovia sa počas derby Slovan-Trnava opäť predviedli

Na základe dôkazov polícia obvinila 25-ročného Milana P. z Púchova pre prečin výtržníctva. Polícajti ho zadržali v utorok (17. 9.) vo večerných hodinách v Púchove.

Muža umiestnili do cely policajného zaistenia za účelom vykonania ďalších procesných úkonov. "V prípade preukázania viny hrozí páchateľovi trest odňatia slobody až na tri roky," informuje polícia.

Po nedeľnom zápase zadržali policajti 44-ročného Stefana z Rakúska, ktorý mal taktiež spolu so skupinou fanúšikov vniknúť na ihrisko a naznačiť kopnutie hráča. Aj v tomto prípade polícia vzniesla obvinenie z výtržníctva s hornou hranicou trestu na tri roky.


Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal