23. 09. 2019 10:17 | PRAHA/rd

VIDEO: Hviezdou zápasu dorastencov sa stal na mol opitý rozhodca. Pohyb mu robil značné problémy

Tento incident už rieši aj vedenie Stredočeského futbalového zväzu.

Opitý rozhodca.
Opitý rozhodca. Foto: Reprofoto: Twitter/Sportovní Hlášky

To sa len tak nevidí. Poriadnu hanbu si narobil český futbalový rozhodca Milan Šefar, ktorý očividne opitý, robil asistenta rozhodcu na majstrovskom zápase v nižšej súťazi. Píše tn.nova.cz .

Správanie arbitra v zápase dorastencov medzi Berounom a Slaným už rieši aj vedenie Stredočeského futbalového zväzu. Šefar nebol vôbec schopný chodiť rovno, v jednej chvíli sa zakoptal a spadol.

Zdroj: Twitter/Sportovní Hlášky

K netypickému rozhodcovi pribehli aj domáci usporiadatelia, ktorí si zavolali hlavného arbitra Tomáša Brožka, nech situáciu rieši. Ten však kolegu nechal na ihrisku a zápas pokračoval.

Stredočeský zväz už zaujal k nepríjemnej situácii nasledovné stanovisko: „Stredočeský krajský futbalový zväz zaháji disciplinárne konanie s rozhodcom Milanom Šefarom, ktorý sa v dnešnom (nedeľnom) dueli dorastu v Beroune ako asistent hrubo previnil proti etike rozhodcu. Má pozastavenú delegáciu do vynesenia verdiktu. Správanie rozhodcu považujeme za neakceptovateľné a takéto excesy budeme tvrdo trestať," napísal zväz na svojom facebookovom profile.

Zdroj: Facebook/Středočeský fotbal

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal