18. 06. 2020 11:19 | ORLANDO/kc

Nani prezradil, kam povedú Ronaldove ďalšie kroky, keď mu vyprší kontrakt s Juventusom

Ronaldo ma v Juventuse kontrakt platný do roku 2022 a Nani je presvedčený, že to bude zároveň rok, v ktorom portugalská ikona opustí Európu.

Nani a Ronaldo počas tréningu pred finále ME 2016.
Nani a Ronaldo počas tréningu pred finále ME 2016. Foto: Profimedia.sk

Cristiano Ronaldo chce ukončiť kariéru v americkej súťaži MLS. Tvrdí to jeho dlhoročný spoluhráč z portugalskej reprezentácie Nani. Obaja si spolu zahrali aj v Manchestri United, kde sa Ronaldo vypracoval na hviezdu svetového formátu. Práve niekedy počas tohto obdobia sa mal Portugalčan Nanimu zveriť, že jeho posledný angažmán bude v jednom z tímov americkej ligy.

Ronaldo ma v Juventuse kontrakt platný do roku 2022 a Nani je presvedčený, že to bude zároveň rok, v ktorom portugalská ikona opustí Európu.

Nani v súčasnosti pôsobí v tíme MLS Orlando City, kam zamieril v lani po tom, keď mu vypršal kontrakt v Sportingu Lisabon.

„Pred rokmi mi povedal, že pravdepodobne skončí v MLS. Nie je to isté na 100 percent, ale existuje veľká šanca, že to tak dopadne. Je to skvelá liga. Je tu priestor na zlepšenie niektorých vecí, no sú tu fantastické kluby so skvelou organizáciou a výbornými podmienkami, hráčmi a trénermi. Z roka na rok sa to zlepšuje," uviedol Nani pre portál ESPN.

Špekuluje sa, že Ronaldo by sa mohol stať hráčom klubu Inter Miami, ktorého spoluvlastníkom je aj David Beckham. Angličan sa nedávno vyjadril, že v prípade, ak by sa na trhu objavilo také veľké meno, určite by sa ho snažili získať.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal