25. november 2021, 21:31

Slovan rozdrvil Prešov a upevnil si post lídra tabuľky. Čistým hetrikom sa blysol Haščák

Druhou hviezdou večera je Haščákov spoluhráč z útoku William Rapuzzi, ktorý zaznamenal gól a 3 asistencie.
24. november 2021, 10:11

Krajč po zákroku ešte narazil do mantinelu a trvalo mu niekoľko minút, kým sa ako-tak pozviechal.
24. november 2021, 08:14

Víťazný návrat Sekeru, Tampa nedala šancu Philadelphii, Dallas zastavil bodovú sériu McDavida

V drese Tampy chýbal pre zranenie slovenský obranca Erik Černák.
23. november 2021, 22:33

V 19. kole Tipos extraligy nebola núdza o góly, v dvoch dueloch ich padlo až 11

Zvolenčania prišli o trojzápasovú sériu triumfov.
23. november 2021, 22:22

Zdeno Chára mal pozitívny test na koronavírus

Chára odohral v tejto sezóne 15 zápasov, v ktorých zaznamenal dve asistencie.
23. november 2021, 09:06

San Jose zastavilo sériu Caroliny, Makar napodobnil Meszároša a Jurčinu

Až jedenásť gólov padlo v Buffale, kde domáci Sabres podľahli Columbusu 4:7.
22. november 2021, 16:55

Kapitáni klubov poslali list premiérovi: Mrzí nás, že ani očkovaní ľudia nemôžu ísť na štadióny

Nové opatrenia považujú za zbytočne drastické a uvítali by kompromisné riešenie.
22. november 2021, 10:56

V ďalšom tíme z extraligy šarapatí koronavírus, museli odložiť tri zápasy

Aktuálne majú niekoľko nakazených.
22. november 2021, 06:32

Chára na bránku súpera vyslal dve strely, Pánik si pripísal mínusku

Tampa v zostave bez Erika Černáka zdolala Minnesotu.
21. november 2021, 21:28

Slovan zdolal Liptovský Mikuláš až po predĺžení, vo východniarskom derby uspeli Michalovce

Prečítajte si sumár nedeľných zápasov hokejovej extraligy.
21. november 2021, 10:36

Pánik zaznamenal pri debute v drese Islanders asistenciu, Tatar skóroval

Ovečkin sa dvoma gólmi opäť priblížil k Jaromírovi Jágrovi.
21. november 2021, 07:00

Môže prekonať Gáboríka: Zámorskí skauti nám prezradili, čo si najviac všímajú na Š. Nemcovi

Vo väčšine rebríčkov figuruje na popredných miestach.
19. november 2021, 21:52

Tipos extraliga: Slovan opäť lídrom, derby na východe pre Prešov

Bratislavčania zvíťazili v Michalovciach hladko 6:1 a na čele tabuľky vystriedali Nitru.
19. november 2021, 07:03

New Jersey i Dallas prehrali, Tatar a Sekera s mínusovými bodmi

"Panteri" tak natiahli sériu domácich víťazstiev v základnej časti na 13 duelov, datuje sa už od minulej sezóny.