22. 02. 2019 10:12 | BOSTON/TASR

Boston povolal Cehlárika opäť do prvého tímu, na farme bol iba deň

Rošády v Bostone spôsobil aj príchod Charlieho Coylea z Minnesoty výmenou za Ryana Donata.

Peter Cehlárik sa raduje zo svojho gólu so spoluhráčom Leeom Stemniakom počas prípravného zápasu proti Philadelphii Fyers.
Peter Cehlárik sa raduje zo svojho gólu so spoluhráčom Leeom Stemniakom počas prípravného zápasu proti Philadelphii Fyers. Foto: TASR/AP/Tom Mihalek

Vedenie Bostonu Bruins povolalo slovenského hokejistu Petra Cehlárika späť do NHL len deň po tom, ako ho poslalo na farmu do Providence v AHL. Opačným smerom putuje center Trent Frederic, ktorý v stredu nastúpil na ľade Vegas Golden Knights.

Dvadsaťtriročný slovenský útočník vynechal predchádzajúce dva zápasy NHL pre zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel v sobotňajšom stretnutí s Los Angeles. Najbližšie by mohol za Boston nastúpiť v sobotu na ľade St. Louis. Rošády v zostave robilo vedenie Bruins aj preto, že v stredu získalo útočníka Charlieho Coylea z Minnesoty výmenou za Ryana Donata.

Cehlárik v tejto sezóne odohral v profilige 13 zápasov s bilanciou 4+2. V AHL má na konte 29 bodov (10+19). Informoval o tom Boston na svojom oficiálnom webe.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Hokej