13. 05. 2016 12:55 | PETROHRAD/TASR

FOTOGALÉRIA: Spoločné fotenie Slovákov na MS sa opäť nezaobišlo bez menšieho pádu

Následne mali na programe tréning na ľade.

Ostatní pozorujú, kým sa Vladimír pozviecha a zdvihne svoju stoličku.
Ostatní pozorujú, kým sa Vladimír pozviecha a zdvihne svoju stoličku. Foto: TASR
Na snímke zľava brankár Branislav Konrád, Tomáš Marcinko, Martin Réway, Patrik Lušňák a Martin Bakoš pred spoločným fotením na M
Kapitán Andrej Sekera si pri spoločnom fotení sadol ako prvý.
Ostatní pozorujú, kým sa Vladimír pozviecha a zdvihne svoju stoličku.

Slovenskí hokejoví reprezentanti absolvovali v piatok v Petrohrade oficiálne spoločné fotografovanie pre potreby Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF). Krátko popoludní sa zhromaždili na vedľajšej ploche Športového paláca Jubilejnyj, zaujali vopred stanovené pozície a nechali sa "cvaknúť". Následne mali na programe tréning na ľade a ďalšiu spoločnú prípravu pred sobotňajším náročným duelom v B-skupine MS s Kanadou (19.15 SELČ).

Spoločné fotenie je každoročnou tradičnou záležitosťou na MS. Prináša mnohé úsmevné situácie, ako napríklad v Minsku 2014, keď sa pri pózovaní pohla zadná lavička a spadol z nej Tomáš Tatar. Hráči si dávajú zakaždým záležať, aby na fotografii vyzerali čo najlepšie, mnohí z nich nešetria gélom. "Trochu sme sa tlačili pred zrkadlom. Ja som v tíme takmer najmladší, tak sme dali prednosť starším hráčom. Najmä Andrejovi Sekerovi, nech si urobí 'ofinku'," vtipkoval Marko Daňo. "Myslím si, že sme to zvládli. Verím, že tá fotka bude vyzerať dobre," dodal.

Viac obrázkov nájdete v našej fotogalérii

Spoločná fotografia slovenských hokejistov na MS 2016 v Rusku.
Spoločná fotografia slovenských hokejistov na MS 2016 v Rusku. Foto: TASR
 


VIAC Z MS 2016