19. 03. 2019 14:12 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Počas MS v hokeji budú v týchto mestách pripravené pre fanúšikov fanzóny

Fanzóny slovenského hokeja otvoria svoje brány každý hrací deň vždy hodinu pred prvým zápasom a zatvoria sa hodinu po poslednom zápase.

Fanzóna počas MS 2019 v hokeji.
Fanzóna počas MS 2019 v hokeji. Foto: SZĽH

Počas blížiacich sa majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré sa 10. do 26. mája 2019 uskutočnia na Slovensku, budú môcť fanúšikovia podporiť našu reprezentáciu v piatich fanzónach rozmiestnených po celom Slovensku.

Okrem oficiálnych fanzón Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) v Bratislave a v Košiciach pribudnú fanzóny aj v Nitre, Trenčíne, Martine, Banskej Bystrici a Poprade.

„Vieme, že hokej je na Slovensku fenomén, zvlášť počas majstrovstiev sveta. Chceli sme preto priblížiť svetový šampionát aj ľuďom v ďalších slovenských mestách, aby zažili tú pravú eufóriu a atmosféru," povedal riaditeľ marketingu Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Vladimír Janček.

Fanzóna počas MS 2019 v hokeji.
Fanzóna počas MS 2019 v hokeji. Foto: SZĽH
 

Fanúšikovia zažijú vo fanzónach slovenského hokeja koncerty slovenských interpretov, moderované vstupy a rozhovory so známymi ľuďmi z hokejového prostredia, súťaže a samozrejme live prenosy zo všetkých slovenských zápasov na svetovom šampionáte.

Pripravená bude aj interaktívna zóna s aktivitami pre starších, či detská zóna pre tých najmenších s maskotom majstrovstiev sveta Macejkom. Každý fanúšik sa bude môcť vyzbrojiť aj dresmi, šálmi a ďalším oblečením v stánku s merchandisom slovenského hokeja.

„Vo fanzónach bude aj gastro zóna, takže všetci diváci môžu prísť rovno z práce, najedia sa, napijú, zabavia sa s blízkymi a uvidia hokejová zápasy z majstrovstiev sveta. Najdôležitejšie však je, že vstup do fanzón bude zdarma pre všetkých. Veríme teda, že náš tím príde podporiť čo najviac ľudí a spoločne vytvoríme elektrizujúcu atmosféru, ktorú pocítia až zverenci trénera Ramsayho na ľadovej ploche," dodal Vladimír Janček.

Fanzóny slovenského hokeja otvoria svoje brány každý hrací deň vždy hodinu pred prvým zápasom a zatvoria sa hodinu po poslednom zápase. Priaznivci hokeja sa v nich budú môcť zabaviť dovtedy, kým bude hrať slovenská hokejová reprezentácia.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z MS 2019