15. 05. 2019 09:57 | BRATISLAVA/rd

Tipéri našim hokejistom proti Nemcom veria: Bizarné stávky podali za šialené sumy

Kľúčový zápas sa začína o 20.15 h.

Slovenská striedačka, zľava Erik Černák, Christián Jaroš, Martin Marinčin počas zápasu s Kanadou na MS 2019.
Slovenská striedačka, zľava Erik Černák, Christián Jaroš, Martin Marinčin počas zápasu s Kanadou na MS 2019. Foto: TASR

Slovenskú hokejovú reprezentáciu už v stredu večer čaká štvrtý zápas na domácich majstrovstvách sveta. V Košiciach si v rámci A-skupiny zmerajú naši hráči sily s protivníkmi z Nemecka, výsledok zrejme bude mať veľký vplyv na to, kto postúpi zo skupiny.

Nič iné ako víťazstvo si nepripúšťajú ani tipéri. Až 90 percent z nich verí zverencom kouča Craiga Ramsayho, na nášho súpera stavilo osem percent, zvyšné dve percentá si myslia, že zápas sa v riadnom hracom čase skončí remízou.

"Pri kurze 1,65 je najvyšší vklad na tento zápas päťtisíc eur, a to na víťazstvo Slovenska. Zaznamenali sme aj netypické stávky, a síce že Martin Marinčin získa v zápase bod, na čo tipér stavil pri kurze dva rovnú tisícku," hovorí hlavný bookmaker stávkovej spoločnosti Niké Richard Slušný.

Podľa neho veria tipéri aj ďalšimu bekovi našej obrany Erikovi Černákovi. Pri kurze 4,8 je najvyšší vklad na to, že hráč Tampy strelí gól, rovných 500 eur.

Zaujímavý vklad, tisíc eur, je na to, že v zápase bude použitý videorozhodca alebo takzvaná trénerská výzva (kurz 1,85).

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z MS 2019