30. 01. 2017 14:49 | MELBOURNE/Robert Ďurkáč

VIDEO: Krásne gesto od kolegov. Tí podporili po útoku sa zotavujúcu Kvitovú

Tú prepadol neznámy muž na konci uplynulého roka v jej byte v Prostějove.

Česká tenistka Petra Kvitová sa zotavuje po útoka muža v jej byte.
Česká tenistka Petra Kvitová sa zotavuje po útoka muža v jej byte. Foto: TASR

Namiesto napínavých súbojov na austrálskych kurtoch momentálne viac rieši svoje zdravie. Českú tenistku Petru Kvitovú, ktorú minulý mesiac neznámy páchateľ počas napadnutia porezal na ľavej ruke, podporilo viacero jej kolegov.

Priamo z Melbourne poslali aktuálne dvanástej hráčke sveta pekné pozdravy osobnosti ako Stan Wawrinka, Angelique Kerber, Svetlana Kuznecovová, Samantha Stosur, Andrea Petkovič či krajanky Barbora Strýcová a Andrea Hlaváčková.

„Dúfam, že rýchlo budeš v poriadku. Verím, že čoskoro ťa uvidíme na turnajoch vo skvelej forme. Vždy som ťa rád sledoval," odkázal semifinalista tohtoročného Australian Open Wawrinka.

Niekdajšia svetová jednotka Angelique Kerber sa vyjadrila nasledovne: „Veľmi nám tu chýbaš. Viem, že si bojovníčka. Teším sa, až sa spolu stretneme na kurte. Veľmi na teba myslím. Maj sa krásne, som si istá, že sa čoskoro uvidíme."

„Ahoj Petra, tu Andy. Chýba nám tu tvoj úsmev a tvoja dobrá nálada v šatni. Držím ti palce. Keď budeš čokoľvek potrebovať, volaj mi, píš mi a dúfam, že sa čoskoro uvidíme," odkázala Petkovič.

Kvitovú viac ako trojminútové video nenechalo chladnou a prostredníctvom sociálnej sieti poďakovala za pozdravy a skonštatovala, že jej tiež všetci chýbajú.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Tenis