21. 01. 2019 11:39 | MELBOURNE/kc

Móda na Australian Open: Zelený overal Sereny Williamsovej, Bouchardovej odhalené brucho

V ankete môžete hlasovať za najkrajší outfit.

Maria Šarapovová.
Maria Šarapovová. Foto: TASR/AP/Kin Cheung

Prvý grandslam roka Australian nie je iba o športových výkonoch ale zároveň aj veľkou módnou prehliadkou. Najväčšie športové značky sveta pre tenisové krásky aj tento rok pripravili nové oblečenie. Vybrali sme osem originálnych outfitov z Melbourne. 

Američanka Venus Williamsová si oblečenie už tradične navrhuje sama. V Melbourne sa ukázala v bielych šatách s dvomaq veľkými pruhmi s kvetinovým vzorom.

Venus Williamsová.
Venus Williamsová. Foto: TASR/AP/Kin Cheung
 

Američanka Serena Williamsová opäť prekvapila. Jej zelený overal značky Nike má pripomínať tanečné oblečenie leotard. Serena tvrdí, že sa týmto outfitom snaží ukázať silu matiek, ktoré sa pokúšajú vrátiť do kondície.

Serena Williamsová.
Serena Williamsová. Foto: TASR/AP/Mark Schiefelbei
 

Češku Karolínu Plíškovú oblieka značka Fila. Návrhár sa vraj inšpiroval hollywoodskymi múzami. Biele tielko je na okraji ramien a krku lemované ružovo-bielymi pruhmi. Ružová sukňa je ozdobená volánmi.

Karolína Plíšková.
Karolína Plíšková. Foto: TASR/AP/Mark Schiefelbein
 

Ruská kráska Maria Šarapovová sa v Melbourne predstavila v jednoduchých modých šatách od firmy Nike.

Maria Šarapovová.
Maria Šarapovová. Foto: TASR/AP/Kin Cheung
 

Kanaďanka Eugenie Bouchardová je tiež verná značke Nike. Na Australian Open sme ju mohli vidieť v bielom tričku s ružovo - šachovnicovým golierom a čiernych šortkách. Na spodnej časti krátkeho trička sú uzlíky, ktoré ešte viac odhaľujú brucho.

Eugenie Bouchardová.
Eugenie Bouchardová. Foto: Profimedia.sk
 

Španielka Garbine Muguruzová zvolila šaty značky Adidas bez rukávov. Horná časť je biela, prostredná mintová, ktorá prechádza do tmavomodrej farby.

Garbine Muguruzová.
Garbine Muguruzová. Foto: TASR/AP/Mark Schiefelbein
 

Britku Heather Watsonovú oblieka firma New Balance. Na kurtoch sa objavila v tielku s bielymi, fialovými a mintovými pruhmi a k nemu zvolila bielu priliehavú sukňu.

Heather Watsonová.
Heather Watsonová. Foto: TASR/ AP/Mark Schiefelbein
 

Svetová jednotka Simona Halepová sa na kurte ukázala v rovnakých šortkách aké mala Bouchardová. Miesto bieleho trička odhaľujúce brucho mala ružové.

Simona Halepová.
Simona Halepová. Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)


VIAC Z Tenis