23. 06. 2017 09:27 | KIELCE/TASR

Ohlasy médií na výhru Slovenska: Švédi boli ponížení

Mladí slovenskí futbalisti vo včerajšom zápase zdolali Švédsko rozdielom triedy.

Radosť slovenských hráčov po góle Jaroslava Mihalíka v zápase ME 21 proti Švédsku.
Radosť slovenských hráčov po góle Jaroslava Mihalíka v zápase ME 21 proti Švédsku. Foto: TASR

Ohlasy médií na výhru Slovenska nad Švédskom (3:0) v treťom zápase na majstrovstvách Európy futbalistov do 21 rokov v Poľsku:

Aftonbladet: "Švédi boli vo svojom záverečnom skupinovom zápase na MS v Poľsku ponížení. Dve šance za celý zápas je naozaj málo."

Expressen: "Haakan Ericson odkoučoval svoj posledný zápas ako tréner národného tímu do 21 rokov. Mnohí hráči v mužstve sú už starí, Švédsko potrebuje generačnú výmenu."

Metro: "Tri zápasy, dva body a skorý odchod z ME. Švédski futbalisti sú po prehre 0:3 so Slovenskom sklamaní."

Sydsvenskan: "Smutný koniec trénera Ericsona na lavičke Švédska. Slovensko má skúsený tím, ale Švédi predtým zvíťazili v kvalifikácii nad silným Chorvátskom aj Španielskom. Takto sa to skončiť nemalo."

uefa.com: "Anglicko po výhre nad Poľskom do semifinále, Slováci dúfajú v postup z druhého miesta. Poľsko a Švédsko sú už bez šance."

Przeglad Sportowy: "Slováci rozbili Švédov, no musia čakať na výsledky ostatných skupín, či sa im podarí postúpiť z druhého miesta."

Sport.cz: "Slováci hladko zvíťazili nad Švédskom, oslavovať ale ešte nemôžu. Ich výhra skomplikovala postupovú cestu Čechom."

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z U21 euro