Zobrazujem články pre štítok Tampa-Bay-Lightning
17. október 2021, 07:38

Černák prispel asistenciou k výhre Tampy nad Washingtonom po predĺžení

Jaroslav Halák si odkrútil premiéru v bránke Vancouveru, ale nezabránil prehre 1:3 na ľade Detroitu.
11. október 2021, 16:02

Tampa Bay predĺžila spoluprácu s hlavným trénerom. Je služobne najstarším koučom jedného tímu v NHL

Vedenie Tampy Bay vymenovalo Coopera do pozície hlavného trénera 25. marca 2013.
03. júl 2021, 08:40

Tampa Bay je krôčik od obhájenia Stanley Cupu, Černák asistoval

Tomáš Tatar opäť nehral.
20. jún 2021, 07:46

Islanders zdolali Tampu Bay a vyrovnali stav série na 2 : 2. Černák opäť asistoval

Slovenský obranca odohral takmer 19,5 minúty, vyslal jednu strelu na bránku a odsedel si dve trestné minúty
09. marec 2021, 09:32

Černák neutrpel vážne zranenie, Murphy vyviazol bez trestu

Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť NHL sa rozhodlo Murphyho nepotrestať, lebo "hlavným bodom kontaktu nebola hlava".
29. september 2020, 11:19

Ohlasy médií na triumf Tampy: Hráči Lightning sú šampióni 'bublinového' hokeja

Hokejisti Tampy slávia, druhýkrát v histórii získali Stanleyho pohár.
19. august 2020, 21:48

Tampa v predĺžení dokonala víťazný obrat a postúpila, Černák prispel asistenciou

Černák odohral celkovo 22:09 minút a okrem asistencie si pripísal aj dva hity a tri zblokované strely.
26. jún 2019, 08:50