11. apríl 2021, 08:40

Jaroš zaznamenal prvý bod v sezóne, Černák prispel gólom k výhre Tampy

Nedarilo sa Montrealu s Tomášom Tatarom.
10. marec 2021, 08:20

"Blesky" napokon dostali zápas do predĺženia, v ktorom rozhodol o ich víťazstve Blake Coleman.
09. marec 2021, 09:32

Černák neutrpel vážne zranenie, Murphy vyviazol bez trestu

Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť NHL sa rozhodlo Murphyho nepotrestať, lebo "hlavným bodom kontaktu nebola hlava".
26. február 2021, 09:15

Washington s Chárom a Pánikom zdolal Pittsburgh.
23. február 2021, 09:04

Pre Černáka to bol štvrtý bod v tejto sezóne NHL.
14. február 2021, 08:26

Černák odohral vyše 20 minút a zaknihoval plusový bod

Montreal bez Tatara zvíťazil v Toronte.
12. február 2021, 09:25

Montreal prehral na domácom ľade s Edmontonom. Tatar odohral takmer 15 minút, trikrát vystrelil a zaznamenal päť bodyčekov.
09. február 2021, 08:04

Černák prispel asistenciou k víťazstvu Tampy v Nashville

Obhajca titulu vybojoval piaty triumf v rade a upevnil si post lídra Centrálnej divízie.
16. január 2021, 09:15

NHL: Všetci traja Slováci v akcii sa tešili z výhry, Philadelphia opäť zdolala Pittsburgh

Ani jeden slovenský hokjista si však bod nepripísal.
23. december 2020, 06:06

Černák ostáva v Tampe, s ktorou získal Stanleyho pohár

Podpísal trojročný kontrakt.
06. október 2020, 08:39

Černák chce podpísať s Tampou dlhodobú zmluvu: Čaká ma veľký krok

Svojimi výkonmi sa navyše zaradil medzi kľúčové postavy mužstva.
29. september 2020, 11:19

Ohlasy médií na triumf Tampy: Hráči Lightning sú šampióni 'bublinového' hokeja

Hokejisti Tampy slávia, druhýkrát v histórii získali Stanleyho pohár.
19. august 2020, 21:48

Tampa v predĺžení dokonala víťazný obrat a postúpila, Černák prispel asistenciou

Černák odohral celkovo 22:09 minút a okrem asistencie si pripísal aj dva hity a tri zblokované strely.
16. august 2020, 08:47

Halák odchytal dobrý zápas, no urobil kardinálnu chybu, ktorá mohla Boston stát víťazstvo

Černákova Tampa uspela v treťom zápase a ujala sa vedenia v sérii nad Columbusom.