Štítky

Zobrazujem články pre štítok finale
09. júl 2019, 12:14

Pamätáte si na narušiteľku finále LM? Zvodná blondínka mala ďalší diabolský plán

Po zviditeľnení sa vo finále LM počet jej sledovateľov rapídne stúpol.
13. jún 2019, 15:35

Hral za St. Louis, fandil Bostonu. Handzuš zložil dokaličenému Chárovi obrovskú poklonu

Podobne ako Chára aj on odohral finále s veľkými zraneniami.
13. jún 2019, 09:40

"Stanley Cup tento rok do Česka nezavíta." Pozrite si ohlasy médií po finále NHL

Bluesmani si v rozhodujúcom zápase poradili s Bostonom na jeho ľade.
10. jún 2019, 06:15

Rozhodujúci siedmy duel sa uskutoční v noci na štvrtok v Bostone (2.00 SELČ).
02. jún 2019, 06:43

Stanley Cup: V 3. zápase hráči Bostonu suverénne vyhrali na ľade St. Louis Blues

Slovenský obranca Zdeno Chára v drese "medveďov" odohral 24:32 minúty, do štatistík si zapísal dva plusové body a štyri trestné minúty.
01. jún 2019, 23:00

Na tróne pre európskeho klubového šampióna nahradili Real Madrid.
01. jún 2019, 16:00

Anglický šláger vo finále LM očami tipujúcich: Takéto bizarné stávky dali Slováci

V madridskom finále si to rozdajú hráči Liverpoolu a Tottenhamu.
29. máj 2019, 22:58

Vrece s gólmi sa roztrhlo až v druhom dejstve.
26. máj 2019, 20:02

Suomi súpera zdolali už v základnej skupine.
22. máj 2019, 06:56

Bluesmani pokračujú v rozprávkovej jazde. V januári boli posledným tímom celej NHL a o play off ani nesnívali.
16. apríl 2019, 20:40

Banská Bystrica nedala Nitre šancu a získala tretí majstrovský titul v rade

Barani si ako víťaz najvyššej slovenskej súťaže zabezpečili aj miestenku v budúcosezónnej edícii Ligy majstrov.
10. apríl 2019, 21:00

Banská Bystrica zvládla aj druhý domáci zápas a vo finále vedie nad Nitrou už 2:0

Tretí duel je na programe v sobotu o 18.00 h v Nitre.
25. február 2019, 09:22

Maurizio Sarri v návale hnevu kričal aj na členov svojho realizačného tímu.
15. júl 2018, 20:43