Zjazdovky čaká reštart. Niektorí sa boja, že testovaných nikto nebude kontrolovať

Turisti by teraz po uvoľnení opatrení mohli zamoriť región.
24. marec 2021, 19:46

Zomrela legenda slovenského lyžovania. Oto Krajňák bol najstarším aktívnym lyžiarom sveta

Držiteľ Krištáľového glóbusu za víťazstvo vo svetovom pohári aj niekoľkonásobný majster sveta kategórie Masters zomrel vo veku 96 rokov.
20. marec 2021, 13:55

Vlhovej veľký glóbus je nevídaná vec. Reakcie lyžiarky a jej tímu hovoria za všetko

V slalome v Lenzerheide si 25-ročná Slovenka vybojovala veľký krištáľový glóbus pre víťazku Svetového pohára.
17. marec 2021, 08:14

Vlhová má po zrušení zjazdu bližšie k veľkému glóbusu. Finále v Lenzerheide komplikuje aj COVID-19

Malé glóbusy za zjazd majú Talianka Sofia Goggiová a Švajčiar Beat Feuz.
07. marec 2021, 09:55

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Jasnej a priblížila sa k veľkému glóbusu

Slovenská lyžiarka stiahla náskok Lary Gutovej-Behramiovej na čele Svetového pohára.
06. marec 2021, 09:56

Petra Vlhová v Jasnej nevyhrala, zdolala ju Mikaela Shiffrinová

Slovenská lyžiarka po prvom kole viedla, no Američanka predviedla najrýchlejšiu jazdu druhého kola.
11. február 2021, 07:33

V Lombardsku od 15. februára otvoria lyžiarske strediská

Denný počet lyžiarov bude obmedzený na najviac 30 percent hodinovej kapacity lanoviek a vlekov.
30. január 2021, 12:49

Vlhová obsadila na super-G desiate miesto. Zvíťazila Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová

Vo štvrtok ani v piatok sa nemohli konať tréningy zjazdu.
17. január 2021, 09:56

Vlhová desiata v obrovskom slalome, opäť triumfovala Bassinová

Rovnako ako v sobotu sa v náhradnom slovinskom dejisku išlo na zľadovatenej trati.
03. január 2021, 16:45

V Jasnej by sa mohla v marci konať aj náhrada za Semmering

Preteky v Semmeringu koncom decembra po 1. kole zrušili pre silný vietor
03. január 2021, 12:59

Petra Vlhová vyhrala slalom v Záhrebe, po chybách v závere to bolo tesné

Bola o päť stotín rýchlejšia ako Katherina Liensbergerová.
22. december 2020, 17:08

Otvorili jedno z prvých odberných miest pre lyžiarov. Má to ale jeden háčik

Zatiaľ čo iné odberné miesta na antigénové testy sú zadarmo, tu sa musí platiť.
20. december 2020, 12:24

Vlhová s druhým najlepším výsledkom v super-G v kariére, vo Val d'Isere vyhrala Ledecká

Slovenská lyžiarka zdolala viaceré špecialistky.
19. december 2020, 12:07