19. október 2021, 23:25

Škriniarov Inter si pripísal prvú výhru, Messi aj Salah sa blysli dvoma gólmi

Šlágrom kola bol zápas Atletico Madrid - FC Liverpool, v ktorom padlo 5 gólov.
29. september 2021, 11:07

Škriniara vyhlásili v Kyjeve za Hráča zápasu. Svoj výkon okorenil senzačným zákrokom

Na začiatku druhého polčasu predviedol kľúčový zákrok a zabránil Pedrosovi skórovať do odkrytej bránky.
18. september 2021, 20:29

O dva góly sa postaral bosenský útočník Edin Džeko.
15. september 2021, 23:10

Inter so Škriniarom doma nestačil na Real Madrid, štvorgólový Haller zariadil triumf Ajaxu

Liverpool prehrával s milánskym AC 1:2, ale po prestávke zásluhou Mohameda Salaha a Jordana Hendersona otočil skóre.
21. august 2021, 20:57

Pre slovenského obrancu to bol ôsmy gól v milánskom drese.
13. jún 2021, 11:47

Škriniar po kolapse spoluhráča z Interu Miláno Eriksena: "Strašné. Dal nám vedieť, že je OK"

Eriksen skolaboval v sobotnom zápase EURO 2020 s Fínskom v Kodani.
03. máj 2021, 13:34

Škriniar po zisku titulu ťažko hľadal slová: Najväčší úspech v mojej kariére

Slovenský reprezentant je jedným z mála futbalistov spod Tatier, ktorý vyhral elitnú európsku ligu.
02. máj 2021, 20:01

FOTO a VIDEO: Škriniar má prvý titul s Interom! Takto oslavovalo Miláno

Inter, ktorého dres oblieka slovenský reprezentant Milan Škriniar, zdolal v sobotu Crotone 2:0 a sériu bez prehry natiahol na 18 stretnutí.
02. máj 2021, 16:55

Inter Miláno so Škriniarom majstrom Talianska

Slovenský stopér je jedným z mála futbalistov spod Tatier, ktorý vyhral elitnú európsku ligu.
11. apríl 2021, 17:21

Škriniarov Inter vyhral, pred mestským rivalom majú výrazný náskok

Úradujúci majster Juventus je v tabuľke je tretí.
30. marec 2021, 21:34

Slováci po dvoch nečakaných stratách šokovali Rusov a v kvalifikácii MS 2022 ešte neprehrali

Zverenci Štefana Tarkoviča majú päť bodov, predtým remizovali na Cypre (0:0) a doma s Maltou (2:2).
25. marec 2021, 22:24