04. marec 2021, 07:25

A pri návrate jeho Washington aj vyhral.
03. marec 2021, 09:18

Montreal ukončil sériu prehier aj s prispením Tatarovej asistencie, Vasilevskij vynuloval Dallas

Brankár Lightning Andrej Vasilevskij zlikvidoval 28 striel Dallasu a zapísal si tretí shutout za sebou.
02. marec 2021, 08:23

Vancouver sa po štyroch zápasoch dočkal víťazstva

Pozrite si výsledky zápasov.
24. február 2021, 07:35

Pánikov druhý gól v sezóne Caps na výhru s Pittsburghom nestačil

Chára odohral vyše 18 minút a tiež si okrem jedného kanadského bodu zapísal aj jeden plusový bod.
23. február 2021, 09:04

Pre Černáka to bol štvrtý bod v tejto sezóne NHL.
22. február 2021, 08:04

Pastrňák hetrikom pomohol Bostonu k triumfu nad oslabenou Philadelphiou

Slovenský brankár v drese Bruins Jaroslav Halák kryl na striedačke chrbát Fínovi Tuukkovi Raskovi.

Halák vynuloval Rangers, pripísal si prvé čisté konto v sezóne

Bruins potvrdili výbornú formu, vyhrali piaty zápas.
12. február 2021, 09:25

Montreal prehral na domácom ľade s Edmontonom. Tatar odohral takmer 15 minút, trikrát vystrelil a zaznamenal päť bodyčekov.
11. február 2021, 09:16

Tatarov gól Montrealu na výhru nestačil, Boston zdolal NY Rangers až po predĺžení

Prvýkrát po ôsmich dueloch vyšiel strelecky naprázdno elitný strelec Toronta Auston Matthews.
10. február 2021, 08:18

Tampa Bay valcuje ďalej, Nashville zdolala štvrtýkrát v sezóne

V drese Lightning, ktorí sú na čele tabuľky Centrálnej divízie, odohral 20:45 minút Erik Černák.
09. február 2021, 10:19