Štítky

Zobrazujem články pre štítok peter-sagan
26. február 2021, 11:13

UCI predstavila nové pravidlá. Obľúbený trik Petra Sagana je po novom zakázaný

Medzi podporovateľov nových pravidiel rozhodne nepatrí štvornásobný víťaz Tour de France Chris Froome, ktorý ich považuje za prehnané.
25. február 2021, 22:30

Prvé slová Sagana po koronavíruse: Už sa cítim v pohode a dobre

O očkovaní bude uvažovať, keď bude mať tú možnosť.
25. február 2021, 21:36

Zlatý pedál získal opäť Sagan, najlepší paracyklista je Metelka

Talentom roka je Jenčušová.
06. február 2021, 10:12

Peter Sagan má koronavírus

Testy chorobu potvrdili aj jeho bratovi Jurajovi.
30. november 2020, 15:37

Pri najprudších zmenách smeru zažil preťaženie takmer 8 G.
28. október 2020, 16:50

Zverejnili zárobky z tohtoročného Gira. Pozrite si, koľko zarobil Sagan

Slovák vyhral jednu etapu, štyrikrát bol druhý, raz si obliekol modrý dres pre lídra vrchárskej súťaže a dvakrát cyklámenový.
22. október 2020, 16:46

Kráľovskú etapu Giro d'Italia vyhral Hindley, novým lídrom pretekov je Kelderman

Almeida finišoval na siedmom mieste s takmer päťminútovým mankom.
21. október 2020, 16:45

V 17. etape Giro d'Italia triumfoval Austrálčan O'Connor, Almeida ubránil ružový dres

Demareov náskok pred Saganom zostal rovnaký.
20. október 2020, 17:29

Giro d'Italia: Tratnik po dlhom úniku vyhral 16. etapu, Demare si udržal náskok pred Saganom

Líder pretekov Almeida z Deceunincku QuickStep prišiel do cieľa trinásť minút za víťazom, no v boji o ružový dres si polepšil.
16. október 2020, 16:31

Diego Ulissi zvíťazil v 13. etape Giro d’Italia, Sagan na 24. mieste

V poradí 13. etapa pretekov merala 192 kilometrov.
15. október 2020, 17:10

Giro d'Italia: Narvaez po úniku vyhral 12.etapu, Peter Sagan šetril sily

Pelotón sa po štarte držal pohromade asi tridsať kilometrov. Potom sa odhodlalo do úniku trinásť pretekárov.
14. október 2020, 16:42

Sagan zaostáva za Francúzom v bodovacej súťaži už o 36 bodov.
13. október 2020, 16:11

Neskutočný výkon Sagana! Po individuálnom úniku vyhral svoju prvú etapu na Giro d'Italia

Za víťazstvo dostal ďalších 25 bodov do súťaže o cyklámenový dres, v ktorej stráca na Demarea už iba 20 bodov.