Nevídaná pocta: V Las Vegas pomenujú ulicu po slovenskom hokejistovi

Štvrť je stále vo fáze výstavby a viacerí záujemcovia si už údajne vyberali umiestnenie novej nehnuteľnosti práve podľa mena svojho obľúbeného hokejistu.
11. marec 2020, 09:32

Tatar bude Montrealu chýbať dlhšie, zranenie je vážnejšie

Tatar utrpel zranenie pred týždňom po zákroku obrancu "ostrovanov" Devona Toewsa, po ktorom tvrdo narazil na mantinel.
28. február 2020, 09:40

Tatar dal svoj najkrajší gól sezóny, Georgieva vymiešal blafákom ako juniora

Slovák si pripísal aj asistenciu, no jeho body na výhru nestačili.
19. február 2020, 07:12

Marinčin si pripísal prvý bod v sezóne, asistoval aj Tatar

Napriek tomu Toronto prehralo.
15. február 2020, 07:52

Tatar strelil gól, Montreal však podľahol v Pittsburghu

Pod triumf Penguins sa výrazne podpísali Sidney Crosby a brankár Tristan Jarry.
02. február 2020, 09:00

Pre dvadsaťdeväťročného krídelníka to bol už 19. presný zásah v sezóne.
26. január 2020, 13:24

Pittsburgh potrebuje posilniť útok, špekuluje sa aj o Tatarovi

Prestupové obdobie v NHL sa skončí 24. februára.
17. január 2020, 09:49

Halák sa stal prvou hviezdou pri výhre Bostonu nad Pittsburghom, žiaril aj trojbodový Tatar

Jednu asistenciu zaznamenal aj Richard Pánik.
16. január 2020, 09:12

Chicago vyhralo v Montreale, Tatar zaznamenal 40. bod v sezóne

Obhajca Stanleyho pohára St. Louis tiež nevyužil domáce prostredie, keď podľahol Philadelphii 3:4 po predĺžení.
07. január 2020, 08:03

Dve asistencie Tatara neodvrátili prehru Montrealu, McDavid sa blysol parádnym gólom

Tatar odohral 17:56 min, mal aj plusový bod, jednu strelu na bránku a štyri hity.
29. december 2019, 08:50

Pánikovi dodatočne uznali gól pri prehre Washingtonu, Ovečkin prekonal Selänneho

Viac gólov v početnej výhode strelili už len Brett Hull (265) a Dave Andreychuk (274).
18. december 2019, 09:36

Tatar gólom zariadil výhru Montrealu nad Vancouverom, Svečnikov dal ďalší parádny gól

Tampa Bay zvíťazila doma nad Ottawou 4:3 po predĺžení, v jej drese odohral takmer 20 minút obranca Erik Černák, ktorý si zapísal dve mínusky.
12. december 2019, 09:23

Boston opäť potvrdil, že proti Washingtonu sa mu dlhodobo nedarí.
11. december 2019, 09:50

Erik Černák sa podieľal asistenciou na výhre Tampy Bay Lightning na ľade Floridy Panthers .