05. jún 2021, 07:43

Montreal bez Tatara vedie, hráči Vegas otočili skóre za 45 sekúnd

Brankár Price si pripísal prvé čisté konto v tejto sezóne play off
25. máj 2021, 09:45

Winnipeg ďalším postupujúcim, Tatar bodoval pri prehre Montrealu, Tampa nevyužila prvý mečbal

Vo Východnej divízii je bližšie k postupu New York Islanders vďaka víťazstvu v Pittsburghu.
27. apríl 2021, 08:06

Tatar prispel k víťazstvu Montrealu asistenciou, Carolina do play off

Slovenský obranca domácich Andrej Sekera odohral sedemnásť a pol minúty.
25. apríl 2021, 09:23

Tatar sa zranil, Chára odohral jubilejný zápas s poradovým číslom 1600

Slovenský bek sa stal piatym obrancom histórie NHL, ktorý dosiahol tento míľnik.
22. apríl 2021, 07:12

Slovenský obranca Christián Jaroš sa nezmestil do zostavy Sharks.
06. apríl 2021, 06:54

Z hetriku sa tešil útočník Arizony Michael Bunting
21. marec 2021, 07:50

Tatar prispel k triumfu Montrealu gólom, asistenciou a víťazným nájazdom

Pre slovenského útočníka to bol 20. bod v prebiehajúcom ročníku.
07. marec 2021, 08:28

Po 22 vystúpeniach v tejto sezóne má na konte 15 kanadských bodov za 5 gólov a 10 asistencií.
03. marec 2021, 09:18

Montreal ukončil sériu prehier aj s prispením Tatarovej asistencie, Vasilevskij vynuloval Dallas

Brankár Lightning Andrej Vasilevskij zlikvidoval 28 striel Dallasu a zapísal si tretí shutout za sebou.
26. február 2021, 09:15

Washington s Chárom a Pánikom zdolal Pittsburgh.
14. február 2021, 08:26

Černák odohral vyše 20 minút a zaknihoval plusový bod

Montreal bez Tatara zvíťazil v Toronte.
11. február 2021, 09:16

Tatarov gól Montrealu na výhru nestačil, Boston zdolal NY Rangers až po predĺžení

Prvýkrát po ôsmich dueloch vyšiel strelecky naprázdno elitný strelec Toronta Auston Matthews.
15. august 2020, 14:19

Tatar si otvoril gólový účet v play-off, Washington opäť prehral

V akcii boli v noci traja Slováci
13. august 2020, 09:24

Tatarov Montreal podľahol Flyers, neuspel ani Washington s Pánikom, Boston na úvod s výhrou

Washington viedol proti NY Islanders po dvoch góloch T.J. Oshieho ešte v závere druhej tretiny 2:0, no potom prišiel jeho kolaps.