Štítky

Zobrazujem články pre štítok tomas-tatar
25. júl 2019, 13:27

Tomáš Tatar ukázal svoj druhý domov: Táto posilňovňa vraj na Slovensku nemá konkurenciu

FitFabrik využívajú profesionálni športovci z celého Slovenska, ale tiež bežní ľudia.
09. apríl 2019, 18:41

Slovenskú reprezentáciu posilní Tomáš Tatar

Útočník Montrealu Canadiens potvrdil svoju účasť na šampionáte v utorkovom rozhovore so zámorskými médiami.
06. apríl 2019, 08:57

Pre Tomáša Tatara sa sezóna skončila. Montreal Canadiens nepostúpili do play off

Slovenský útočník by za určitých okolností mohol reprezentovať náš tím na domácich MS.
27. marec 2019, 07:37

Tatar prekonal svoje bodové maximum, troma bodmi pomohol k výhre Montrealu nad Floridou

Skóroval dvakrát v prvej tretine, pripísal si aj asistenciu pri piatom zásahu Canadiens.
02. marec 2019, 09:41

Tatar s krásnou asistenciou, Ovečkin prekonal rekordy legiend Gretzkého a Bossyho

"Jeho schopnosť strieľať góly a vytvárať si šance v ofenzíve je niečo, čo som nikdy predtým nevidel, " vyhlásil T.J. Oshie.
29. január 2019, 19:15

Nová sexy frajerka Tomáša Tatara: Na toto telo ho zbalila

Veronika ukázala super postavu v plavkách.
20. január 2019, 08:20

Tatarova asistencia Montrealu nestačila

Ekblad prekonal rekord Švehlu, Lundqvist v počte výhier cez Sawchuka.
19. január 2019, 08:43

Tatar prispel k triumfu Montrealu dvoma gólmi, pozrite si ich

Canadiens natiahli víťaznú šnúru na štyri zápasy.
09. január 2019, 07:48

Tatar prispel dvomi asistenciami k triumfu Montrealu v Detroite

Boston doma zvíťazil nad Minnesotou 4:0, slovenský obranca Bruins Zdeno Chára bol na ľade vyše 22 minút.
29. december 2018, 08:06

Slovenský večer v najlepšej hokejovej súťaži.
20. december 2018, 08:11

Montreal s Tatarom podľahol Coloradu, Pittsburgh zdolal obhajcu

Bodovo naprázdno vyšiel kanonier "Caps" Alexander Ovečkin, ktorý dosiaľ ťahal sériu 14 stretnutí s aspoň jedným kanadským bodom.
10. december 2018, 08:08