13. 08. 2014 08:55 | OHIO/TVNOVINY.sk

Toto majú byť vtipné fotografie. Prídu vám smiešne? Nám teda nie

Američanka to prestrelila. Fotografiami vnučky chcela pobaviť, ale vyvolala presný opak.

Bábätko má cumlík prelepený lepiacou páskou
Bábätko má cumlík prelepený lepiacou páskou Foto: 10TV
Žena z amerického Ohia má zrejme posunuté hranice, čo sa týka vtipu. Prišlo jej smiešne, keď odfotí svoju vnučku s lepiacou páskou na ústach alebo ležiacu v pekáči. Takéto „kúsky" nafotila a zavesila na sociálnu sieť. Užívatelia Facebooku, ktorí videli obrázky, sa ale veľmi nepobavili.

Na jednej z fotografií má dieťatko zalepený cumlík dvoma kúskami lepiacej pásky. Na druhej zase odpočíva vo veľkom pekáči na morku a vedľa seba má poukladané zemiaky.

Bábátko leží v pekáči a vedľa neho sú poukladané zemiaky
Bábátko leží v pekáči a vedľa neho sú poukladané zemiaky Foto: 10TV
 
Žena vyvolala svojimi „vtipnými" fotkami rozhorčenie. Babička Jackie Sheaksová vysvetlila, že obrázky mali pobaviť priateľov na sociálnej sieti.

"Začalo to len ako vtip," povedala babička Jackie Sheaksová pre televíziu 10TV. "Dali sme trochu pásky na cumlík, pretože sme boli hlúpi."

Jackie and Tommy Sheaks
Jackie and Tommy Sheaks Foto: 10TV
 

Namiesto komplimentov na fotografické schopnosti zaklopala starým rodičom na dvere polícia. V rozhovore pre miestne médiá, s vnučkou na kolenách, žena trvala na tom, že ona a jej manžel nie sú hrozní ľudia a nikdy by dievčatku neublížili. „Dostali sme lekciu. Čo si myslíme, že je smiešne nám, nemusí byť aj ostatným."