19. 08. 2016 13:14 | DAILY MAIL/ROCK

Pár si užíval romantiku na pláži počas živého vstupu. "Iba čítajú knihu", smial sa redaktor

Sociálne siete doslova explodovali a ľudia si z celej situácie začali robiť žarty.

Takto živý prenos vyzeral.
Takto živý prenos vyzeral. Foto: BBC/YouTube

Tomu sa hovorí netradičná póza pri čítaní. Počas momentu, keď mal spravodajca BBC Dan Walter živý vstup o dianí v dejisku olympijských hier Rio 2016, niečo „zvláštne" sa dialo za jeho chrbtom. Informoval DAILY MAIL.

Pár, ktorý ležal na pláži sa zjavne nezaoberal športovým dianím, ale zvolil si vlastnú disciplínu. Anglický športoví diváci i redaktor ostali zaskočení. Známy profesionál Walter sa nemohol zdržať smiechu, keď si „akciu" všimol.

„Nie, nie je to, to, čo si myslíte.... Iba sa objímajú, Vlastne iba čítajú knihu netradičným spôsobom," uisťoval divákov redaktor.

Štáb sa pokúsil celú situáciu ignorovať a reportér pokračoval v živom prenose. Walker svojmu kameramanovi prikázal, aby dianie na pozadí zbytočne nezoomoval (nepribližoval).

Bolo neskoro. Sociálne siete doslova explodovali a ľudia si z celej situácie začali robiť žarty.

Objavili sa komentáre: „Čože sa to deje za Davidom Walkerom na pláži?"

Iný zas napísal, že kniha, ktorú čítajú - iste musí byť 50 odtieňov sivej. Krátko po prenose sa na Twitteri vyjadril aj Walker: „Je to živý prenos, všetko sa môže stať!"

Nie je to prvý raz, čo sa mu niečo podobné v Riu prihodilo. Počas víkendu jeho prenos prerušila skupina hlučných žien, ktoré zapíjali slobodu s budúcou nevestou. Snažil sa dievčatá udržať mimo kameru, no potom urobil odvážny krok.

Nevestu Máriu pozval do živého vysielania a urobil s ňou interview, vôbec nevedela, na akej stanici je. Vyznala svojmu snúbencovi lásku a nič netušiaca sa opýtala, kde sa to vysiela. Keď povedal, že BBC, na chvíľu zostala v šoku a potom celá družina začala kričať: „BBC! BBC...."


Mesto Rio sa snaží proti nočnému súloženiu na pláži bojovať, pretože to kazí imidž mesta. Nedávno na Cobacabane namontovali desiatky lámp, ktoré tomu majú zabrániť. Zdá sa, že to bude veľká výzva.

Komentáre ( 0)