Mimoriadna správa
Podnikateľa Ladislava Bašternáka prepustili po odpykaní trestu z väzenia
Viac v článku
26. 08. 2016 15:22 | METRO/ROCK

Beštialita a čisté zlo, inak sa to nedá nazvať. Matka sa podieľala na brutálnej vražde dcérky

Táto vražda je najhroznejší akt zla, aký som kedy videl. Kompletné pohŕdanie hodnotou ľudského života.

Dievčatku susedia urobili oltár a spoločne tam smútia.
Dievčatku susedia urobili oltár a spoločne tam smútia. Foto: Profimedia

Matka, priateľ a jeho sesternica, vo štvrtok (25.8)brutálne znásilnili 10-ročné dievčatko Victoriu Martens. Po sexuálnom zneužití ju škrtili, ubodali a jej rozštvrtené telo zapálili.

Predtým jej pichli metamfetamín. Jej matka sa na to celé dívala a neurobila vôbec nič, aby ju zachránila, miesto toho sa na tom podieľala. Jej zohavené telíčko našla polícia zabalené v obhorenej zástere, vo vani apartmánového domu Arroyo Villas v meste Albuquerque v štáte Nové Mexiko.

Victoria Martens 10†.png
Victoria Martens 10†.png
 

Pohlavne ju zneužil matkin priateľ Fabian Gonzales (31) a jeho sesternica Jessica Kelley (31). Matka dievčaťa poznala Gonzalesa iba mesiac, zoznámili sa na sociálnej sieti. Okamžite sa k Martensovej nasťahoval. Po pár dňoch k nim prišla bývať aj jeho sesternica Jessica Kelley, tú práve pustili z väzenia.

Potom, ako sa Gonzáles ukojil, snažil sa dieťa zaškrtiť a jeho sesternica zobrala nôž a bodala ju do brucha. Matka Michelle Martens (34), ak sa to tak dá nazvať - sa na tom podieľala a okrem znásilnenia je obvinená vo všetkých bodoch ako dvaja ďalší brutálni vrahovia.

Po dokonaní hrôzostrašného činu medzi deviantmi vypukla hádka a bitka, pretože sa po krvavých orgiách začali navzájom z desivého skutku obviňovať. Na mieste boli stopy bitky a ich krvi. Našťastie práve bitka medzi nimi rozrušila susedov a tí zavolali políciu.

Trojca krvežíznivých vrahov: Gonzales, Martens-matka, Kelly
Trojca krvežíznivých vrahov: Gonzales, Martens-matka, Kelly Foto: YouTube
 

„Je to strašná tragédia pre našu komunitu. Chcem uistiť verejnosť, že sa budeme usilovať o spravodlivosť a ak to bude potrebné, vyčerpáme všetky naše zdroje, len aby sme toto vyšetrovanie ukončili," povedal so slzami v očiach šéf miestnej polície Gordon Eden.

Celý hrôzostrašný prípad je ešte o to strašnejší, že dievčatko žilo prípravou narodeninovej oslavy. A jej pozostatky polícia našla presne v tento deň. Rozštvrtili a zapálili ju preto, aby sa zbavili dôkazov.

Keď na miesto prišla polícia, zvrhlí vrahovia sa snažili utiecť. Kelleyová skočila z druhého poschodia a zlomila si nohu. Teraz sú všetci pod policajným dozorom, keď matka vychádzala zo súdu, zostala úplne chladnokrvná a na otázky novinárov neodpovedala. Gonzales sa snažil vinu zvaliť na sesternici, no neskôr sa polícii priznal.

Celé mesto je prípadom otrasené, ľudia smútia a plačú. Krásnemu mladému dievčatku urobili provizórny pomník, kde sa schádzajú.

„Je to čisté zlo, tí ľudia nemajú srdce ani dušu," povedala suseda.

Policajný šéf dodal. „Táto vražda je najhroznejší akt zla, aký som kedy videl v mojej kariére. Kompletné pohŕdanie hodnotou ľudského života."

Jediné, čo dáva otrasenej komunite nádej, že Victoria je anjel a je v nebi.

Hovoria o nej ako o anjelovi
Hovoria o nej ako o anjelovi Foto: YouTube
 

Informácie priniesol denník METRO.