09. 10. 2016 16:44 | LOS ANGELES/REUTERS, IDNES, ROCK

Najradšej by som mu jednu vrazil! Robert De Niro poriadne naložil Trumpovi

Niekoho takého chceme za prezidenta? Nemyslím si a mám starosť o smerovanie tejto krajiny.

Robert De Niro na videu.
Robert De Niro na videu. Foto: TV Markíza

Herec Robert De Niro (73) nemôže republikánskeho kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa (70) vystáť. Aby nenechal nič na náhodu, natočil video, kde mu jasne odkázal, čo si o ňom myslí.

Počastoval ho ostrými označeniami

„Je očividne hlúpy. Je to podrazák, grázel, pes a prasa. Je to podvodník, estrádny umelec a krivák, ktorý vôbec nevie,o čom hovorí. Nerobí si domáce úlohy a nevadí mu, že ohrozuje spoločnosť," začal De Niro vymenovávať, čím všetkým realitný magnát Trump v skutočnosti je.

Hollywoodska hviezda má obavy z toho, že po zvolení Trumpa bude Amerika v nebezpečenstve a pôjde to s ňou z kopca.

„Neplatí dane. Je idiot. Ako povedal Powel, je národným nebezpečenstvom. Hanbou tejto krajiny," myslí si herec.

 

Nemôžem sa zmieriť s faktom, že sa situácia tak vyhrotila, a že sa medzi kandidátov na prezidenta sa dostal niekto taký, ako Trump.

„Rozčuľuje ma, že sa tento blbec a blázon dostal až tam, kde je. Hovorí, ako by udieral ľudí do tváre. Dobre! Ja by som radšej vrazil jemu," jasne deklaroval De Niro.

Niekoho takého chceme za prezidenta? Nemyslím si. Mám starosť o smerovanie tejto krajiny. A obávam sa, že s niekým takým ako je Trump, by šla zlým smerom. Ak máte starosť o budúcnosť, voľte si ju," dodal.

Ani republikán Arnie s Trumpom nesúhlasí

K odmietavým hlasom sa pridal aj bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (69), ktorý je sám republikán a odmieta podporiť kandidáta svojej strany.

Arnold Schwarzenegger.
Arnold Schwarzenegger. Foto: Arnold Schwarzenegger/facebook
 

„Rovnako, ako mnoho Američanov, aj ja som z týchto volieb rozpoltený. Stále neviem, koho budem budúci mesiac voliť. Som hrdým republikánom od roku 1968, keď som sa do Ameriky presťahoval. Vtedy som vstúpil aj do strany Abrahama Lincolna, Teddyho Roosevelta a Ronalda Reagana. Som hrdý, že sa môžem označovať za republikána, no ešte väčšiu hrdosť vo mne vyvoláva to, že som Američan. Preto svojim straníckom kolegom chcem pripomenúť, že nemôžu dávať prednosť republikánskej strane pred Amerikou," vyjadrila sa ďalšia herecká legenda.

Preto ani on nebude po prvýkrát v živote voliť republikána, či dá hlas Hillary, nepovedal.

Komentáre ( 0)