16. 12. 2016 13:47 | BRATISLAVA/METRO, ROCK

To nie je otec, ale beštia. Batoľa umučil hrozivým spôsobom

Mladý otec, ktorý udusil svojho synčeka, dostal doživotie.Chlapček pred smrťou prežil kruté mučenie a šialený psychopat mu spôsobil priam obscénne zranenia.

Pohľad beštiálneho otca Kana Kennedyho (20).
Pohľad beštiálneho otca Kana Kennedyho (20). Foto: KENNEDY/FACEBOOK

Kane Kennedy (20) umučil svojho sedemmesačného syna Oscara tak, že mu rozmliaždil semenníky. Maličké dieťa prežilo ukrutnú bolesť, beštia ho potom udusila.

Vopchala mu do úst prsty a druhou rukou mu držala nos. Hrôzostrašná vražda sa stala v anglickom meste Morecambe v Lancashire. Psychopat dokonca na súde lapal po dychu, keď mu sudca oznámil, že si odsedí minimálne 18 rokov, aby vôbec mal právo na odvolanie.

Oscar bol krásne dieťatko (†7 mesiacov).
Oscar bol krásne dieťatko (†7 mesiacov). Foto: CAVENDISH/FACEBOOK
 

Súd uviedol, že Kennedy bol pravidelný fajčiar marihuany a keď drogu nedostal, správal sa agresívne a hádal sa s chlapcovou matkou Tiou Jobey (19). Pred smrťou maličkého Oscara, ako sa na súde ukázalo, v sms komunikácii matka chlapca konfrontovala psychopatického otca, pretože už skôr pchal chlapcovi prsty do úst.

Vynesenie rozsudku bolo plné emócii a úprimnej hrôzy z vážnosti činu: „Oscar mal iba sedem mesiacov a vy, ktorí ste ho mali chrániť a starať sa o neho, ste za neho nikdy neprevzali zodpovednosť".

Jeho matka vedela, že chlapček je vo vážnom ohrození, no neurobila nič, aby tomu zabránila.

„Jej vina bledne v bezvýznamnosti v porovnaní s tým, čo ste mu urobili vy, vy ste to maličké dieťa zabili," povedal sudca pri vynesení rozsudku.

„To čo ste chlapcovi urobili 1. októbra 2015 nebol skrat, vy ste to dieťa mučili a zneužívali už dlhodobo," zistil súd.

Sudcu zaujímalo, či Kennedy chcel zabiť svojho syna, alebo šlo o nejakú perverznú formu zábavy. Keď ho porota minulý týždeň odsúdila, všetko poprel, mučenie aj vraždu. Píše denník Metro.

Detektívi, ktorí vraždu vyšetrovali, uviedli, že chlapcove zranenia sa nedali opísať inak, ako obscénne. Mal úplne modré a rozmliaždené semenníky, krutá bolesť, akú pred smrťou prežil sa nedá opísať. Najstrašnejšie na tom je, že ho umučil vlastný otec. Polícia označila až 13 brutálnych zranení po celom tele chlapca.

Bez trestu neobišla ani ľahostajná matka chlapca, tá dostala 30 mesiacov vo väzení pre mladistvých, za umožnenie a nezabránenie zabitiu.

Ľahostajná matka chlapčekaTia Jobey (19).
Ľahostajná matka chlapčekaTia Jobey (19). Foto: CAVENDISH/FACEBOOK
 

Záchranári prišli na miesto hrôzy 1. októbra minulý rok, chlapec bol už v tom momente mŕtvy a nevykazoval známky života. Okamžite ho vyhlásili za mŕtveho. Identifikácia zranení prebehla posmrtne (post-mortem). Už lekárska správa z miesta mučenia hovorí o nepredstaviteľnej bolesti.

Komentáre ( 0)