09. 03. 2017 12:46 | BOCHUM/Vienna.at, Rock

"Boh odpúšťa! Banditi nie!“ Šokujúce zistenie v prípade brutálneho vraha z Nemecka

Ak ho motorkári nájdu skôr ako polícia, je možné, že to neprežije.

Členovia gangu.
Členovia gangu. Foto: Facebook/Bandidos MC

Nemecká polícia je pod obrovským tlakom a snaží sa za každú cenu dolapiť Marcela Hesseho, ktorý brutálne ubodal 9-ročného chlapčeka. Podľa najnovších zistení polície, obeť bola synom príslušníka jedného z najnebezpečnejších motorkárskych gangov na svete - Bandidos MC. Napísal denník Vienna.at

Členovia klubu po vražde okamžite spustili hon na Hesseho a polícia sa teraz snaží, aby ju motorkári nepredbehli. Hesse si asi stále neuvedomuje, čo ho čaká. Heslom klubu je: "God forgives, Bandidos don't!" ("Boh odpúšťa! Banditi nie!") Na svojich vestách majú aj krúžky s nadpisom: "Expect no Mercy!" ("Nečakajte zľutovanie!") Bandidos sú takzvané 1%. Tak sa označujú motorkárske kluby, ktoré sú zároveň aj kriminálnymi organizáciami. Bandidos majú za sebou dlhú históriu násilia, vrážd a trestných činov po celom svete. Svoje heslo myslia naozaj vážne.

Zdroj: Twitter/Steve Mank

Ak ho motorkári nájdu skôr ako polícia, je jasné, že to s najväčšou pravdepodobnosťou neprežije. Bandidos už na svojej FB stránke vyzvali, aby sa všetci zapojili do hľadania mladého vraha. "Hľadá sa vrah dieťaťa Marcel H. Kto má akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k jeho zadržaniu, nech sa obráti na políciu alebo na nás. My informáciu posunieme ďalej," napísali.

Vrah Macel Hesse.
Vrah Macel Hesse. Foto: TASR/AP
 

Že obeť bola dieťaťom motorkára, policajti zistili pred klubom Bandidos MC v meste Bochum, kde sa po vražde zhromaždili desiatky motorkárov a polícii to bolo podozrivé. Teraz sa ich snaží monitorovať a zabrániť tomu, aby Hesseho, ktorý ubodal 9-ročného chlapca a pravdepodobne i ďalšiu ženu, našli prví. Polícia k prípadu mlčí a nechce poskytnúť ďalšie informácie. Celá vec je o to bolestivejšia, že Hesse fotky z vraždy uverejnil na internete so sarkastickým komentárom, čo rodine obete ešte zväčšilo trápenie.