17. 01. 2018 10:37 | BRATISLAVA/kacs

Vysmiata na fotke s colníkmi: Z českej pašeráčky je miláčik Pakistancov

Aj vďaka svojim blond vlasom je pre tamojších mužov objektom záujmu.

Tereza pózuje na fotografii s colníkmi.
Tereza pózuje na fotografii s colníkmi. Foto: Twitter/Daaniyal

Tereza H., ktorú zadržali v Pakistane s heroínom, je mladá a atraktívna žena. Aj vďaka svojim blond vlasom je pre Pakistancov objektom záujmu. Miestne médiá ju teraz označujú za miláčika sociálnych sietí.

Pakistanské úrady sa dohadujú, kto povedie vyšetrovanie so zadržanou Češkou. Práve "vojna o českú modelku," ako ju v pakistanských médiách označujú, vyvoláva na sociálnych sieťach veľké reakcie. Nielen, že po internete kolujú fotky s pózujúcou Terezou, záujem vyvoláva aj táto fotka s colníkmi, píše tn.cz.

ZDROJ: Twitter/Daaniyal

Reakcie sú rôzne: "Vzrušenie colníkov je pochopiteľné a čakám od nich maximálne možné nasadenie". "Kto je tu vlastne zadržaný?" Ľudia sa čudujú nad tým, že sa Tereza usmieva a nevyzerá ako niekto, s kým je vedené vyšetrovanie. "Fotka: Česká modelka v Pakistane kvôli módnej prehliadke. Realita: Češka zadržaná kvôli pašovaniu drog," je jedným z mnohých komentárov.

Tereze sa na pakistanskom letisku podarilo prejsť dvoma bezpečnostnými kontrolami. Do lietadla sa už ale nedostala, zadržali ju colníci. Ich podozrenie na mladú Češku sa potvrdilo, v batožine pašovala celých deväť kilogramov heroínu.

Tereza sa údajne živila i prostitúciou. Jazdila so svojou kamarátkou Simonou do Švajčiarska, kde mali pracovať ako luxusné prostitútky.

Komentáre ( 0)