17. 04. 2018 14:12 | MARYVILLE/pg

Tínedžer a stará mama prehovorili o svojej láske, problém v 53-ročnom vekovom rozdiele nevidia

Devätnásťročný tínedžer povedal, že do 72-ročnej babičky sa zaľúbil hneď, ako ju zbadal.

Stretli sa a po dvoch týždňoch sa rozhodli vziať.
Stretli sa a po dvoch týždňoch sa rozhodli vziať. Foto: Profimedia.sk

Stretli sa pred dvoma rokmi v reštaurácii a po dvoch týždňoch randenia sa Gary a Almeda rozhodli svoj čerstvý vzťah spečatiť rovno svadbou.

Problém nevideli ani v 53-ročnom vekovom rozdiele. Devätnásťročný tínedžer povedal, že do 72-ročnej babičky sa zaľúbil hneď, ako ju zbadal.

Vek je len číslo

Dvojica v súčasnosti žije v meste Maryville v americkom štáte Tennessee a pre britský Mirror porozprávali detaily nielen zo svojho ľúbostného, ale aj intímneho života.

Almeda si nikdy podľa vlastných slov nemyslela, že sa zaľúbi do tak mladého chlapca. Dnes však tvrdí, že ak človek niekoho skutočne ľúbi, vek je len číslo.

„Hneď som vedela, že on je ten, s ktorým chcem stráviť zvyšok svojho života. Vekový rozdiel ma nikdy nestrašil," povedala. Ako inak, Gary jej pocity zdieľal.

„Prvá vec, ktorá ma na nej zaujala, boli jej krásne modré oči. Chémia medzi nami bola neuveriteľná, od začiatku si získala moje srdce," uviedol mladík, ktorého nikdy mladšie ženy nepriťahovali. 

Gary a Almeda sú spolu šťastní.
Gary a Almeda sú spolu šťastní. Foto: Profimedia.sk
 

Mladší ako jej vnuk

Keďže obaja vedeli, že sa milujú, rozhodli sa vziať. „Prvýkrát sme mali sex počas svadobnej noci. Bolo to úžasné, Almeda je úžasná v posteli," opísal ich prvú intímnu skúsenosť Gary.

Obaja si uvedomujú, že s ich vzťahom nemusí veľa ľudí súhlasiť.

Medzi nimi je napríklad aj Almedin syn, ktorý s ňou neprehovoril, odkedy spoznala Garyho. Problém s tým mali aj jej vnúčatá, veď Gary je o tri roky mladší ako jej vnuk Aaron.

Dvojica si veľmi dobre rozumie aj pre rovnaké záľuby. Spoločne tvoria YouTube kanál a snažia sa ďalej rozširovať ideu toho, že vek je iba číslo.

Komentáre ( 0)