02. 08. 2018 10:09 | USA/jh

Najhorší žart: Otec dal svojim deťom do zmrzliny preháňadlo a nakrúcal, ako plačú

Nemal problém to zverejniť na svojom vlogu, ktorý mu následne pozastavili.

YouTuber dal svojim deťom do zmrzliny preháňadlo
YouTuber dal svojim deťom do zmrzliny preháňadlo Foto: YouTube.com

Populárny americký YouTuber Cordero James Brady (29), ktorého kanál CJ SO COOL sleduje vyše päť miliónov ľudí, to tentokrát poriadne prestrelil. Veľmi rád zverejňuje rôzne „pranky" (žarty na videách) a často zachádza do krajností. Na jednom sa však asi nikto nezasmial.

Vlastným deťom dal tajne do zmrzliny preháňadlo a čakal, čo sa bude diať. Po vyše hodine sa dostavili jeho účinky. Deti veľmi bolelo brucho. YouTuber ich nakrúcal na video, ako plačú, držia sa za brucho a následne ich odfotil, ako trpia na toalete so slzami v očiach. Video potom zverejnil na internete.

Vyvolalo hlavne negatívne reakcie a YouTube zareagoval tiež. Kanál pozastavili a video s deťmi úplne odstránili. Tento „žart" spôsobil malým deťom fyzickú ujmu, na čom sa nikto nesmial.


Na videu sa dokonca otec štyroch detí smeje. „Bolí ma brucho," plače jeho syn. „Bože môj, žalúdok tohto chlapca je zničený," povedal Cordero so smiechom.

YouTuber neskôr deti nakrúcal aj na toalete, tie sa mu snažili zatvoriť dvere, aby mali aspoň trocha súkromia.

Ako uviedol Daily Mail, video bolo nakrútené pred dvoma rokmi a prípadom sa zaoberala aj polícia. Nie je však jasné, aký trest dostal YouTuber. Rovnako je otázne, prečo ho spoločnosť odstránila iba pred týždňom na základe nahlásenia stránkou babe.net.

Kanál CJ SO COOL obsahuje viacero videí, nad ktorými zostáva rozum stáť. YouTuber nakrútil napríklad svoju partnerku v nemocnici krátko po tom, ako potratila. Alebo ju nastrašil, že sa ich syn utopil v bazéne.


Komentáre ( 0)