10. 10. 2018 10:11 | PORTLAND/jh

Dráma na videu: Policajti hrdinovia zachránili novorodenca, ktorý prestal dýchať

Rodičia sa iba pár dní po narodení dcérky vybrali do nákupného centra.

Policajti zachránili novorodenca v USA
Policajti zachránili novorodenca v USA Foto: ENEX

Čerství rodičia Jessie Sieferová a Kaylob Harmon z amerického Portlandu zažili krušné chvíle. Ich novorodená dcérka Audrey, s ktorou sa vybrali do nákupného centra iba osem dní po pôrode, náhle prestala dýchať. Okamžite zalarmovali políciu i záchranárov.

V centre si chceli s bábätkom spraviť prvé spoločné fotografie. Šťastné chvíle sa však zmenili na peklo. „Nakŕmila som ju a ako väčšina bábätiek potom zaspala. O niečo neskôr, keď som ju kontrolovala, mala inú farbu a nedýchala," prezradila vystrašená matka.

Na miesto takmer okamžite pribehli policajti, ktorí sa nachádzali v nákupnom centre. Zacharkiw, Olson a Russell vedeli, čo majú robiť. Bábätku stabilizovali hlavičku a dali mu umelé dýchanie. Dieťatko pretočili, aby mu dostali kvapalinu z dýchacích ciest, kým neprišli záchranári.

Dievčatko vzali do nemocnice, jej stav je stabilizovaný. Rodičia agentúre ENEX prezradili, že by nemala mať žiadne trvalé následky. Na tých pár minút neuveriteľného strachu však nikdy nezabudnú a svoju dcérku teraz ani na chvíľku nespustia z očí.

Jessie a Kaylob pozvali policajtov-hrdinov do nemocnice, aby Audrey navštívili. Spoločne sa vyfotili, aby mala v budúcnosti na nich pamiatku a mohli jej ukázať mužov, ktorí jej zachránili život.

 

Komentáre ( 0)