13. 11. 2018 08:07 | MEXIKO/tvnoviny.sk

Otrasný prípad. Češku mučil v Mexiku partner, slúžila ako sexuálna otrokyňa

Niekoľko mesiacov ju nútil k neskutočným perverznosti.

Domáce násilie
Domáce násilie Foto: Shutterstock.com

Češka odišla so svojím priateľom do Mexika, tamojší pobyt sa ale zmenil na nočnú moru. Partner ju doma uväznil a dva roky z nej robil sexuálnu otrokyňu, píše tn.cz.

Všetko začalo pred dvoma rokmi odchodom Evy do Mexika s lekárom, ktorého spoznala v Česku a ktorý sa stal jej partnerom. V Mexiku na ňu ale čakal doslova hororový zážitok.

Niekoľko mesiacov ju partner nútil k neskutočným perverznosti. Musela prevádzkovať sex so zvieratami a slúžiť ako sexuálna otrokyňa na orgiách, ktoré usporiadal. Hostia, ktorí na stretnutie dorazili, si na úbohej žene mohli splniť všetky svoje sadomasochistické sny.

Nakoniec sa Češke podarilo utiecť a dostať sa pod krídla Centra pre spravodlivosť a zlepšenie postavenia žien, ktoré jej zabezpečilo prevoz do nemocnice, bezpečnostnú ochranu, prekladateľa, psychológa a tiež kontaktovalo českú ambasádu.

Žena dorazila do nemocnice tak zranená, že potrebovala chirurgickú pomoc, potom sa jej ujal psychológ. V tejto chvíli je už späť v Česku. "Naša ambasáda v Mexiku poskytla konzulárnu pomoc českej občianke v núdzi. Tá sa už v uspokojivom zdravotnom stave nachádza späť na území ČR. Vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu ale nemôžeme záležitosť ďalej komentovať," uviedla pre TV Nova hovorkyňa českého ministerstva zahraničia Michaela Lagronová.

Otrasným prípadom sa zaoberajú miestne úrady, pričom páchateľ čelí obvineniu z obchodovania s ľuďmi a násilia na ženách. Avšak o podrobnostiach vyšetrovania miestne orgány neinformujú. V Mexiku je vysoká miera násilia na ženách dlhodobým problémom, ktorý sa nedarí vyriešiť.

Komentáre ( 0)