11. 12. 2018 10:55 | LAHORE/tvnoviny.sk

Tereza má v Pakistane vážneho nápadníka. Pred súdom ju dokonca požiadal o ruku

Češka čelí obvineniu z pašovania drog a vo väzení je už niekoľko mesiacov.

Češka Tereza na súde v Pakistane.
Češka Tereza na súde v Pakistane. Foto: reprofoto/Facebook/Lahore News

Tereza H., ktorá v Pakistane čelí obžalobe z pašovania drog, bola v pondelok opäť na súde. Potom, čo sa sudca rozhodol vyhovieť obžalobe a počkať na rozhodnutie najvyššieho súdu, ju čakalo ďalšie prekvapenie. Právnik Shoiab Naza, ktorý je Terezou posadnutý, ju podľa denníka Blesk dokonca požiadal o ruku.

Proces s Terezou by sa mal podľa pakistanských médií blížiť ku koncu. Tereza však stále čaká na rozhodnutie najvyššieho súdu. Na ten sa obrátil žalobca po tom, čo mu sudca odmietol žiadosť o novú obžalobu.

Tereza odchádzala aj napriek nepriaznivej informácii od súdu v dobrej nálade. Vonku na ňu tiež čakal jej prenasledovateľ právnik Shoiab Naza. Právnik je Terezou podľa denníka Blesk posadnutý a už niekoľkokrát povedal, že ju miluje.

Naza má tiež od súdu zakázané Terezu sprevádzať do súdnej siene a byť prítomný na pojednávaní. Právnikovi však zákaz nezabránil v tom, aby na Terezu počkal pred budovou súdu a požiadal ju o ruku. Potom ho polícia odviedla preč, aby mohla Tereza odísť. Tereza všetko vzala s úsmevom a žiadosť ju vraj veľmi potešila.

Češku zadržali v januári tohto roku na letisku v pakistanskom Láhaure, kde jej colníci našli v kufri zhruba deväť kíl heroínu. Tereza čelí obvineniu z pašovania drog a vo väzení je už niekoľko mesiacov.

Komentáre ( 0)