07. 01. 2019 08:51 | BRISTOL/jh

Zachránil manželke život, no odsúdili ho za napadnutie

Svedok incidentu uviedol, že muž ženu udrel do hlavy.

Graham Page
Graham Page Foto: Profimedia

Brit Graham Page (46) z Bristolu našiel pred časom doma list na rozlúčku od svojej manželky. Vydal sa ju hľadať a mal šťastie. Našiel ju pod vplyvom alkoholu za volantom ich auta.

Vzal ju späť do domu a zrejme jej tak zachránil život. Podľa svedka ju však pri tom udrel do hlavy a nebol vôbec šetrný.

Graham našiel manželku opitú a hysterickú. Podľa neho bola nezvládnuteľná. Do domu ju musel odtiahnuť po zemi za jej šaty. To nahlásil aj polícii svedok.

Brit nakoniec skončil na súde. Obvinili ho z napadnutia a dostal 100 hodín verejne prospešných prác a pokutu vo výške 85 libier, ktorú zaplatil obeti a ďalších 85 libier za náklady spojené so súdnym konaním.

„Som trochu znechutený. Situácia sa mi trocha vymkla z rúk, ale nebolo to nič hrozné. Bola to ťažká situácia a ja som urobil, čo bolo treba a čo som uznal za vhodné. Myslím, že je prehnané, aby som za to mal zápis v registri trestov," uviedol Page pre denník Metro.

Jeho manželka na neho nepodala trestné oznámenie. Nemala žiadne zranenia. Grahamov právnik uviedol, že manželia sú spolu štyri roky a aj naďalej spolu zostávajú.

Komentáre ( 0)