11. 04. 2019 10:55 | HANGZHOU/tvnoviny.sk

To prehnala. Matka nebola spokojná s výkonom svojej dcéry, tak ju nechutne kopla

Na videu je vidieť, ako dieťa odhodí do strany.

Matka kopla svoju malú dcérku, nebola spokojná s jej výkonom pred fotografom.
Matka kopla svoju malú dcérku, nebola spokojná s jej výkonom pred fotografom. Foto: repro foto Daily Mail

Kamera zachytila nemilosrdný útok matky na jej iba trojročnú dcéru. Dievčatko si privyrábalo ako modelka, pred fotografom pózovalo v žltom tričku v bielej sukničke. Z ničoho nič jej matka zrazu stratí nervy. Zrejme bola nespokojná s výkonom svojej dcéry pred kamerou, keďže malé dievčatko brutálne kopne. Na desaťsekundovom videu je vidieť, ako dieťa odhodí do strany.

Šokujúce je, že dievčatko, známe ako Niu Niu, pracovalo podľa videozáznamu BJ News celý deň. Ako modelka je obľúbená medzi internetovými obchodníkmi, ktorí potrebujú roztomilé deti na prezentovanie svojich výrobkov, píše Daily Mail.

Jeden majiteľ obchodu, ktorý spolupracoval s malým dievčatkom, povedal, že Niu Niu ešte nebola dosť stará na to, aby navštevovala škôlku. Upozornil na to, že jej matka pre ňu zháňala rôznych klientov súčasne, aby čo najviac zarobila.

V Číne môže skúsený detský model zarobiť od 10 do takmer 20 eur za každý model, ktorý prezentuje. Zvyčajne od nich vyžadujú, aby jeden model predstavili do štyroch minút alebo 15 modelov do hodiny.

Zábery, ktoré sa objavili na čínskych sociálnych sieťach, sa ihneď stali virálnymi. Ľudia zostali šokovaní správaním sa matky a obvinili ju zo zneužívania. 

Nahnevaní diskutujúci obviňujú matku, že svoje dieťa používa ako prostriedok na zarábanie peňazí a ešte k tomu musí znášať násilie. Ďalší upozornil na to, že Niu Niu bola zamestnaná ako nelegálny detský pracovník a riešiť by to mala polícia. Mnohé obchody dokonca na protest proti správaniu sa matky odstránili fotografie malého dievčatka zo svojich stránok. Matka sa za svoje správanie ospravedlnila. 

Komentáre ( 0)