18. 04. 2019 10:04 | PRAHA/jh

Česká polícia naznačila, ako zomrela nezvestná Slovenka Zuzana (†37)

Dlhodobo žila v Prahe so svojou rodinou, manželom a dvomi deťmi - 5-ročným synom a ročnou dcérkou.

Zuzana Vizcardo Mravová
Zuzana Vizcardo Mravová Foto: tn.cz

Slovenka Zuzana Vizcardo Mravová (37) zmizla v nedeľu podvečer, keď odišla na hodinu jogy v Prahe. Nevzala si so sebou doklady ani mobil. Odvtedy sa svojim blízkym neozvala.

V stredu našla česká polícia jej telo v Šáreckom údolí neďaleko vodnej nádrže Džbán pri Prahe. Vyšetrovanie na mieste nálezu trvalo asi šesť hodín. Polícia prišla s prvými informáciami o jej smrti, uviedol portál blesk.cz.

Viac o prípade si môžete prečítať aj v článku: Nezvestnú Slovenku Zuzanu (†37) našli mŕtvu pri Prahe. Odišla na jogu a už sa neozvala

Na miesto nálezu prišla aj "legenda kriminalistiky" Jan Štoček. Vo štvrtok ráno policajný hovorca zverejnil priebeh vyšetrovania: „Kriminalisti na mieste predbežne vylúčili cudzie zavinenie, nariadili zdravotnú pitvu." Najpravdepodobnejšia je teda samovražda.

Rodina aj priatelia sú v šoku, podľa nich bola Zuzana zdravá, nikdy sa neliečila na psychickú poruchu. „Bola to veselá, úplne normálna ženská," uviedla jej kamarátka Kamila. Hrozná správa najviac zasiahla Zuzaninho manžela Gustava a jej dve deti - 5-ročného synčeka a iba ročnú dcéru.

Komentáre ( 0)