23. 05. 2019 11:25 , článok bol aktualizovaný 23. 05. 2019 13:03 | LOS ANGELES/kc

Zbesilá policajná naháňačka v Los Angeles: Z ukradnutého karavanu za jazdy vyskakovali psy

Naháňačka sa skončila až po tom, čo karavan dostal defekt a následne narazil do bieleho auta a stromu.

Pes skáče z auta počas policajnej naháňačky.
Pes skáče z auta počas policajnej naháňačky. Foto: reprofoto: YouTube/ABC News

V kalifornskom San Fernando valley sa v stredu večer odohrala nezvyčajná policajná naháňačka. Všetko sa začalo v meste Santa Clarita, keď policajti dostali správu o karavane, ktorý prekročil povolenú rýchlosť a nebezpečne sa rútil ulicami. Píše o tom portál cbsnews.com.

Išlo o ukradnuté vozidlo, v ktorom sedela 52-ročná žena. Nereagovala na výzvy policajtov a snažila sa im utiecť. S karavanom, v ktorom okrem nej boli aj dva psy, narazila do niekoľkých vozidiel. Predné sklo aj predný pravý bok karavanu boli úplne zničené, no žena napriek tomu pokračovala v jazde. Kamera v policajnom vrtuľníku zachytila, ako z karavanu cez otvorený bok postupne vyskočili oba psy.


Naháňačka sa skončila až po tom, čo karavan dostal defekt a následne narazil do bieleho auta a stromu. Žena, ktorú neskôr identifikovali ako Julie Ann Rainbirdovú, sa snažila utiecť po svojich, no policajti ju chytili, keď sa snažila preskočiť bránu pred rodinným domom.

Samotná páchateľka utrpela iba drobné poranenia, muža z bieleho auta však previezli do nemocnice vo vážnom stave. Psy sú vraj v poriadku.

 

Komentáre ( 0)