23. 07. 2019 16:55 | MOULTRIE/kc

Bitka dvoch žien sa skončila smrťou trojmesačného dieťaťa. Matku obvinili z vraždy

Harrisonová, miesto toho, aby okamžite zobrala dieťa do nemocnice, tak nepochopiteľne urobila až na druhý deň.

Hádka dvoch žien prerástla do fizyckého konfliktu.
Hádka dvoch žien prerástla do fizyckého konfliktu. Foto: reprofoto: YouTube/WSPA 7News

V americkom štáte Georgia došlo k zbytočnej tragédii. Iba trojmesačné dieťa zomrelo na následky zranení, ktoré utrpelo pri páde. Hlavný podiel viny nesie jeho matka, ktorej chlapček vypadol z rúk, keď sa dostala do konfliktu s ďalšou ženou.

Incident sa stal na parkovisku pred drogériou v meste Moultrie. Priemyselná kamera zachytila, ako na Karen Lashun Harrisonovú (26) s nákupnou taškou zaútočila neznáma žena, keď v ruke držala svojho syna. Keď chcela útok opätovať, stratila rovnováhu, dieťa sa jej vyšmyklo z rúk a spadlo na betón. Rozzúrené ženy pokračovali v bitke, až kým ich nerozdelili okoloidúci ľudia. Jeden z nich zdvihol zo zeme plačúce dieťa.

Harrisonová, miesto toho, aby okamžite zobrala dieťa do nemocnice, tak nepochopiteľne urobila až na druhý deň. Chlapček na tom bol zle, už mu nedokázali pomôcť. Žena navyše klamala o spôsobe, akým sa jej syn zranil. Tvrdila, že spadol, keď sa o neho starala príbuzná. Túto jej lož potvrdila aj jedna jej kamarátka. V čase medializácie prípadu ešte neboli známe výsledky pitvy.

Harrisonová čelí obvineniam z vraždy a týrania dieťaťa. Ženu, s ktorou sa pobila, polícia nezatkla a zostala neznáma.


Komentáre ( 0)