Mimoriadna správa
V parlamente nahlásil anonym mailom bombu
Viac v článku
17. 10. 2019 15:32 , článok bol aktualizovaný 17. 10. 2019 15:35 | MOSKVA/TASR

Pri zrážke taxíka a Porsche sa v Moskve zranili tri slovenské študentky

Nehodu zrejme zavinil vodič taxíka, ktorý sa podľa všetkého otáčal na zakázanom mieste.

Tri občianky SR sú medzi osobami zranenými pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v stredu večer na juhozápade Moskvy.
Tri občianky SR sú medzi osobami zranenými pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v stredu večer na juhozápade Moskvy. Foto: reprofoto: 5-tv.ru

Tri slovenské študentky sú medzi osobami zranenými pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v stredu večer na juhozápade Moskvy. Informoval o tom vo štvrtok portál 5-tv.ru.

"V tomto prípade poskytujeme konzulárnu asistenciu, avšak vzhľadom na ochranu osobných údajov nemôžeme poskytnúť bližšie informácie," povedal pre TASR šéf tlačového oddelenia Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Tomaga.

Pri zrážke osobného vozidla a taxíka sa zranili štyri osoby. Všetky cestovali v taxíku. Podľa predbežných záverov vyšetrovateľov nehodu zrejme zavinil vodič taxíka, ktorý sa podľa všetkého otáčal na zakázanom mieste.

Portál dodal, že vodič osobného vozidla sa nezaujímal o stav zranených a z miesta nehody odišiel iným autom bez evidenčného čísla, ktoré šlo za jeho vozidlom. Portál 5-tv.ru dodal, že v blízkosti miesta nehody sú nainštalované kamery, ktoré zrážku zaznamenali.

Komentáre ( 0)