10. 12. 2019 15:11 | OSTRAVA/tvnoviny.sk

So strelcom z Ostravy si český spevák písal pred pár dňami: "Hovoril, že má rakovinu ako ja"

Strelec vraj od speváka chcel, aby mu potvrdil rakovinu.

David Stypka.
David Stypka. Foto: facebook/DavidStypka

Asi pred dvomi týždňami si český spevák David Stypka zo skupiny Bandjeez písal so strelcom z ostravskej nemocnici. Útočník si ho vyhľadal po tom, čo české médiá písali, že spevák podstúpil liečbu rakoviny. "..napísal mi, že má rovnakú chorobu," hovoril spevák pre MF DNES.

So strelcom si potom nejaký čas písal. Priznal to aj na sociálnej sieti. „Taký ten pocit, kedy si 14 dní píšete na messengeri s človekom, ktorý sa s vami nejako stotožňuje, a on potom zastrelí mnohých ľudí a nakoniec aj seba. Ctirad V. bol evidentne labilný, ale že až takto, to som bohužiaľ nespoznal. Fuck! Je mi to ľúto," napísal s tým, že si to nedáva za vinu a pre novinárov sa vyjadrovať nebude.

"...napísal mi, že má na 99 percent rovnakú chorobu, čo mám ja. Celá naša diskusia bola o tom, že ho lekári nechcú liečiť...bol labilný, ale nedošlo mi, že až tak veľmi," povedal spevák.

Strelec vraj od speváka chcel, aby mu potvrdil rakovinu. "Samo o sebe mi to prišlo padnuté na hlavu. Poznal som ho len cez správy na Facebooku. Písali sme si asi dva týždne, " dodal spevák.

Komentáre ( 0)