13. 12. 2019 10:54 | HURRICANE/kc

VIDEO: Zamestnanca záložne, ktorý zachránil kojenca pred škaredým pádom, oslavujú ako hrdinu

Žena, ktorá nedávala pozor, si to na sociálnych sieťach poriadne zlizla.

Zatiaľ čo si matka vyberala zbraň, jej dieťa sa nebezpečne približovalo k okraju pultu.
Zatiaľ čo si matka vyberala zbraň, jej dieťa sa nebezpečne približovalo k okraju pultu. Foto: reprofoto: YouTube/ABC7

Zamestnanca záložne v meste Hurricane v americkom štáte Utah oslavujú ako hrdinu. Bill Reel bol v správny čas na správnom mieste, keď zabránil zraneniu bábätka, ktoré spadlo z pultu.

Dramatickú scénu zachytila priemyselná kamera. Reel si všimol, že dieťa sa nebezpečne približuje k okraju stola a okamžite sa k nemu rozbehol. Vedľa stojaca žena si zatiaľ prezerala zbraň, ktorú si chcela kúpiť. Svojmu potomkovi vôbec nevenovala pozornosť. Informoval o tom portál abc7ny.com.

Zamestnanec záložne zachytil kojenca na poslednú chvíľu. Keby nezasiahol, dieťa by zrejme dopadlo hlavou napred na betónovú podlahu.


„Zrejme by sa to skončilo vážnym zranením. Keď som ho chytil, rozbúšilo sa mi srdce. Po niekoľkých sekundách som ho vrátil žene, ktorá ho položila na pult. Myslím si, že to bola jeho stará mama," uviedol záchranca v rozhovore pre portál Fox News.

Zatiaľ čo Reela oslavujú ako hrdinu, žena, ktorá takmer doplatila na nepozornosť, si to na sociálnych sieťach poriadne zlizla. Viacerí komentujúci položili rovnakú otázku: Načo jej bude zbraň, keď nedokáže ochrániť ani zverené dieťa.

Komentáre ( 0)