31. 12. 2019 12:13 | LIMA/kc

Agresívny vozičkár si razil cestu: Maliara zhodil z rebríka a ešte mu poriadne vynadal

Miestni ľudia tvrdia, že vozičkár je známa firma.

Dôchodca sa snaží zhodiť z rebríka maliara..jpg
Dôchodca sa snaží zhodiť z rebríka maliara..jpg

Priemyselná kamera v peruánskej metropole Lima zachytila veľmi nebezpečné počínanie dôchodcu na vozíčku. Nemenovaného seniora hľadá polícia po tom, keď zhodil z rebríka maliara, ktorého museli následne ošetriť v nemocnici. Píše o tom portál Metro.

Vozičkár práve prechádzal po chodníku v štvrti San Martin de Porres, keď sa mu do cesty priplietla, zdanlivo neprekonateľná prekážka - rebrík s maliarom, ktorý práve pracoval na fasáde budovy. Dôchodca chytil amok a začal s rebríkom lomcovať až kým maliar s rachotom nespadol na zem. Pád z desaťmetrovej výšky bol o to bolestivejší, že rebrík bol pre lepšiu stabilitu priviazaný o dvere.

Maliar Fernandéz Sanchéz pri ňom utrpel iba ľahké poranenia, no chvíľu mu trvalo, kým sa pozviechal. Dôchodca však pokračoval v slovnom útoku a snažil sa ospravedlniť svoj skrat.

Majiteľ domu, ktorý spolu so svojou vnučkou stál na chodníku o kúsok ďalej uviedol, že keby rebrík spadol na opačnú stranu, zrejme by sa to skončilo oveľa horšie. Miestni ľudia tvrdia, že vozičkár je známa firma. Jeho agresívne slovné útoky sú na dennom poriadku, no v tomto prípade to poriadne prehnal.